Droga Patriarchy: Najemnicy Księga III

1 opinia
  • wydanie polskie
Droga Patriarchy to długo wyczekiwana przez czytelników powieść osadzona w realiach świata Zapomnianych Krain (Forgotten Realms).Jest to kontynuacja Sługi Reliktu i Obietnicy Króla-Czarnoksiężnika. DLA NIEJ, AŻ DO OSTATNIEGO TCHU, BYŁEŚ NIETYKALNYM, TYM, KTÓREGO CIAŁA JEJ SZTYLET NIE MÓGŁ PRZEBIĆ.SKRYTOBÓJCAZimny i pozbawiony uczuć zabójca, dla którego każda dusza ma cenę, nawet jego własna, wyrusza w drogę, aby się dowiedzieć, jak wysoka może być ta cena.NAJEMNIKMroczny elf o niezmierzonej przebiegłości rzuca wyzwanie królowi, by znaleźć sobie miejsce w niegościnnym Świecie Nad.ILNEZHARA i TAZMIKELLA to starożytne smoczyce o wielkiej mocy, przyzwyczajone do łatwego manipulowania otaczającymi ich ludźmi. Lecz nie wszystkich ludzi da się tak łatwo prowadzić. Kiedy popychają Entrieriego i Jarlaxe’a w serce Ziem Krwawnika, nawet one nie potrafią sobie wyobrazić determinacji ludzkiego skrytobójcy ani bezgranicznych ambicji drowiego najemnika.
Wydawca:
ISA
Liczba stron:
400
Rodzaj oprawy:
miękka
27,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Droga Patriarchy to długo wyczekiwana przez czytelników powieść osadzona w realiach świata Zapomnianych Krain (Forgotten Realms).
Jest to kontynuacja Sługi Reliktu
i Obietnicy Króla-Czarnoksiężnika.
DLA NIEJ, AŻ DO OSTATNIEGO TCHU, BYŁEŚ NIETYKALNYM, TYM, KTÓREGO CIAŁA JEJ SZTYLET NIE MÓGŁ PRZEBIĆ.

SKRYTOBÓJCA
Zimny i pozbawiony uczuć zabójca, dla którego każda dusza ma cenę, nawet jego własna, wyrusza w drogę, aby się dowiedzieć, jak wysoka może być ta cena.
NAJEMNIK
Mroczny elf o niezmierzonej przebiegłości rzuca wyzwanie królowi, by znaleźć sobie miejsce w niegościnnym Świecie Nad.
ILNEZHARA i TAZMIKELLA to starożytne smoczyce o wielkiej mocy, przyzwyczajone do łatwego manipulowania otaczającymi ich ludźmi. Lecz nie wszystkich ludzi da się tak łatwo prowadzić. Kiedy popychają Entrieriego i Jarlaxe’a w serce Ziem Krwawnika, nawet one nie potrafią sobie wyobrazić determinacji ludzkiego skrytobójcy ani bezgranicznych ambicji drowiego najemnika.

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Droga Patriarchy: Najemnicy Księga IIIWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie