Duchy Gaunta (tom VIII) - Zdradziecki Generał

Dan Abnett, "Straceńcy - księga pierwsza"
1 opinia
  • wydanie polskie
Wybawiciel… czy zabójca? W pierwszej księdze nowej serii o Duchach Gaunta wysoki rangą oficer Imperium został pochwycony przez mroczne siły Chaosu. Ibram Gaunt musi zebrać doborowy oddział najbardziej zaufanych żołnierzy i zapuścić się daleko poza linie wroga. Ich misja polega na uratowaniu oficera, o ile będzie to możliwe. Jeśli jednak pojawi się zagrożenie, że posiadane przez niego ważne informacje zostaną ujawnione, akcja ratunkowa zmieni się w próbę zamachu. W nowej powieści Abnetta gotyckie science-fiction zderza się z ponurym dramatem wojennym, trzymając w napięciu do ostatniej strony!
Autor:
Dan Abnett
Wydawca:
Copernicus Corporation
Liczba stron:
368
Rodzaj oprawy:
miękka
44,00

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Wybawiciel… czy zabójca?

W pierwszej księdze nowej serii o Duchach Gaunta wysoki rangą oficer Imperium został pochwycony przez mroczne siły Chaosu. Ibram Gaunt musi zebrać doborowy oddział najbardziej zaufanych żołnierzy i zapuścić się daleko poza linie wroga. Ich misja polega na uratowaniu oficera, o ile będzie to możliwe. Jeśli jednak pojawi się zagrożenie, że posiadane przez niego ważne informacje zostaną ujawnione, akcja ratunkowa zmieni się w próbę zamachu.

W nowej powieści Abnetta gotyckie science-fiction zderza się z ponurym dramatem wojennym, trzymając w napięciu do ostatniej strony!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • książka w miękkiej oprawie, 368 stron
Waga:
400 g

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Duchy Gaunta (tom VIII) - Zdradziecki GenerałWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie