Dungeons & Dragons: Furia lodowego giganta - Tom 3

Diaz
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Witajcie w świecie magii, miecza i smoków! Pokiereszowani podczas starć w Ravenlofcie bohaterowie Wrót Baldura trafili w sam środek mroźnych północnych rubieży Zapomnianych Krain, gdzie czeka ich wyjątkowo trudna przeprawa. Krainę tę zamieszkują bowiem potężni giganci, a przed ich miażdżącą potęgą nikt nie jest bezpieczny. Ulec im musi nawet Ukochany Łowca!  Furia lodowego giganta to kontynuacja przygód bohaterów znanych z Legend Wrót Baldura i Cieni wampira i trzeci album z serii Dungeons & Dragons autorstwa kanadyjskiego scenarzysty i rysownika Jima Zuba ("Batman: Urban Legends", "Uncanny Avengers"). Opowiedziana w nim historia nawiązuje do serii gry D&D Baldur's Gate, uzupełniając ją i rozwijając. Rysunki do tego tomu wykonał pochodzący z Chile artysta Netho Diaz ("Aquaman", "Liga Sprawiedliwości").
Autor:
Jim Zub
Ilustracje:
Netho Diaz
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
128
Rodzaj oprawy:
miękka
49,95
42,45
-15%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: listopad 2023 r.


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Witajcie w świecie magii, miecza i smoków! Pokiereszowani podczas starć w Ravenlofcie bohaterowie Wrót Baldura trafili w sam środek mroźnych północnych rubieży Zapomnianych Krain, gdzie czeka ich wyjątkowo trudna przeprawa. Krainę tę zamieszkują bowiem potężni giganci, a przed ich miażdżącą potęgą nikt nie jest bezpieczny. Ulec im musi nawet Ukochany Łowca! 

Furia lodowego giganta to kontynuacja przygód bohaterów znanych z Legend Wrót Baldura i Cieni wampira i trzeci album z serii Dungeons & Dragons autorstwa kanadyjskiego scenarzysty i rysownika Jima Zuba ("Batman: Urban Legends", "Uncanny Avengers"). Opowiedziana w nim historia nawiązuje do serii gry D&D Baldur's Gate, uzupełniając ją i rozwijając. Rysunki do tego tomu wykonał pochodzący z Chile artysta Netho Diaz ("Aquaman", "Liga Sprawiedliwości").

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w miękkiej oprawie, 128 stron
Waga:
400 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeons & Dragons: Furia lodowego giganta - Tom 3

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie