Guardians of the Galaxy - Tom 3 - Nieskończoność

Bendis, Francavilla, Maguire
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie polskie
Wydarzenia będące treścią wielkiego crossoveru Nieskończoność, który zaangażował licznych superbohaterów Marvela, odbiły się echem również na łamach serii Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki). Tytułowa grupka kosmicznych wędrowców zdecydowała się pomóc w odbiciu naszej planety, którą opanowały siły Thanosa. Najważniejsza dla nich bitwa rozegra się na stacji kosmicznej Szczyt. Obok komiksów związanych z Nieskończonością na ten tom składają się dwie krótsze historie -– w pierwszej Gamora przybywa na Ziemię i zaprzyjaźnia się z She-Hulk, w drugiej jesteśmy świadkami jednej z przygód Szopa Rocketa i Groota opowiedzianej z perspektywy tego drugiego! Twórcami tomu są m.in. scenarzysta Brian Michael Bendis (All-New X-Men, Uncanny X-Men, Era Ultrona), rysownicy Francesco Francavilla (Black Panther, Hawkeye) i Kevin Maguire (Defenders, X-Men Forever)."
Autor:
Brian Michael Bendis
Ilustracje:
Francesco Francavilla, Kevin Maguire
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
108
Format:
167x255
Rodzaj oprawy:
miękka
3995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu miesiąca


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Wydarzenia będące treścią wielkiego crossoveru Nieskończoność, który zaangażował licznych superbohaterów Marvela, odbiły się echem również na łamach serii Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki).

Tytułowa grupka kosmicznych wędrowców zdecydowała się pomóc w odbiciu naszej planety, którą opanowały siły Thanosa. Najważniejsza dla nich bitwa rozegra się na stacji kosmicznej Szczyt.

Obok komiksów związanych z Nieskończonością na ten tom składają się dwie krótsze historie -– w pierwszej Gamora przybywa na Ziemię i zaprzyjaźnia się z She-Hulk, w drugiej jesteśmy świadkami jednej z przygód Szopa Rocketa i Groota opowiedzianej z perspektywy tego drugiego!

Twórcami tomu są m.in. scenarzysta Brian Michael Bendis (All-New X-Men, Uncanny X-Men, Era Ultrona), rysownicy Francesco Francavilla (Black Panther, Hawkeye) i Kevin Maguire (Defenders, X-Men Forever)."


Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Guardians of the Galaxy - Tom 3 - Nieskończoność
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie