Hellblazer: Mike Carey - Tom 3

Jak zakończy się spotkanie z zapomnianym wrogiem?
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Ojcostwo nie jest łatwe dla nikogo, ale nabiera całkiem nowego wymiaru, gdy dziećmi są trzy żądne zemsty demony. John Constantine może to potwierdzić z całą odpowiedzialnością. Atakując jedną z najbliższych mu istot, demoniczni potomkowie pozostawiają mu tylko jedno wyjście: pójście do piekła u boku najdziwniejszego z przewodników. Jednak czy John przetrwa tę niebezpieczną podróż do serca otchłani? Ponowne spotkanie z dawno zapomnianym wrogiem może poważnie zagrozić jego planom. Hellblazer to najdłużej ukazująca się seria imprintu Vertigo (1988–2013). Na przestrzeni lat scenariusze przygód Johna Constantine’a pisało wielu znanych autorów, m.in. Garth Ennis, Paul Jenkins, Warren Ellis, Brian Azzarello, Neil Gaiman czy Grant Morrison. Mike Carey kontynuuje ukazywanie Hellblazera jako maga o wielu twarzach. Podobnie jak Brian Azzarello, poprzedni scenarzysta tej serii, Carey nie zapomina o brytyjskich korzeniach postaci i otwiera czytelnikom drzwi do tej sfery życia Johna Constantine'a, która wciąż nie jest im znana: jego rodziny i przyjaciół. Autorami rysunków w tym tomie są m.in. Leonardo Manco ("Hellstorm: Prince of Lies"), Giuseppe Camuncoli ("Inna historia uniwersum DC") i Marcelo Frusin ("Loveless").
Autor:
Mike Carey
Ilustracje:
Leonardo Manco, Giuseppe Camuncoli, Marcelo Frusin
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
400
Rodzaj oprawy:
twarda
179,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu 14 dni


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Ojcostwo nie jest łatwe dla nikogo, ale nabiera całkiem nowego wymiaru, gdy dziećmi są trzy żądne zemsty demony. John Constantine może to potwierdzić z całą odpowiedzialnością. Atakując jedną z najbliższych mu istot, demoniczni potomkowie pozostawiają mu tylko jedno wyjście: pójście do piekła u boku najdziwniejszego z przewodników. Jednak czy John przetrwa tę niebezpieczną podróż do serca otchłani? Ponowne spotkanie z dawno zapomnianym wrogiem może poważnie zagrozić jego planom.

Hellblazer to najdłużej ukazująca się seria imprintu Vertigo (1988–2013). Na przestrzeni lat scenariusze przygód Johna Constantine’a pisało wielu znanych autorów, m.in. Garth Ennis, Paul Jenkins, Warren Ellis, Brian Azzarello, Neil Gaiman czy Grant Morrison.

Mike Carey kontynuuje ukazywanie Hellblazera jako maga o wielu twarzach. Podobnie jak Brian Azzarello, poprzedni scenarzysta tej serii, Carey nie zapomina o brytyjskich korzeniach postaci i otwiera czytelnikom drzwi do tej sfery życia Johna Constantine'a, która wciąż nie jest im znana: jego rodziny i przyjaciół.

Autorami rysunków w tym tomie są m.in. Leonardo Manco ("Hellstorm: Prince of Lies"), Giuseppe Camuncoli ("Inna historia uniwersum DC") i Marcelo Frusin ("Loveless").

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w twardej oprawie, 400 stron
Waga:
200 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Hellblazer: Mike Carey - Tom 3

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie