Legenda Drizzta: Księga 9 - Mroczne Oblężenie

10 opinii
  • wydanie polskie
Bogowie wędrują po Zapomnianych Krainach pod postacią zwykłych śmiertelników i we wcieleniach wzbudzających nabożny podziw. Splot ogarnia chaos. Nadciąga Czas Kłopotów.Z zamętu korzysta Królowa Pajęczych Otchłani, której nic nie powstrzymuje przed pojawieniem się na ulicach Menzoberranzan. Na rządzące domy pada strach, ale jedna z rodzin dostrzega szansę wspięcia się na szczyty władzy i obrócenia swej potęgi przeciwko Światu Ponad.Drowy opuszczają mroczne głębiny Podmroku, aby raz jeszcze stoczyć bój z krasnoludami z Mithrilowej Hali. Bruenor Battlehammer i Drizzt nie poddadzą się bez walki, ale u ich boku zabraknie Wulfgara i Cattie-brie.Miliony czytelników odkryły już magię powieści R.A. Salvatore’a osadzonych w świecie Zapomnianych Krain. To nowe wydanie sagi o mrocznym elfie prezentuje jego przygody w porządku chronologicznym i przedstawia kolejnemu pokoleniu LEGENDĘ DRIZZTA.
Wydawca:
ISA
Rodzaj oprawy:
miękka
27,50

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Bogowie wędrują po Zapomnianych Krainach pod postacią zwykłych śmiertelników i we wcieleniach wzbudzających nabożny podziw. Splot ogarnia chaos. Nadciąga Czas Kłopotów.
Z zamętu korzysta Królowa Pajęczych Otchłani, której nic nie powstrzymuje przed pojawieniem się na ulicach Menzoberranzan. Na rządzące domy pada strach, ale jedna z rodzin dostrzega szansę wspięcia się na szczyty władzy i obrócenia swej potęgi przeciwko Światu Ponad.
Drowy opuszczają mroczne głębiny Podmroku, aby raz jeszcze stoczyć bój z krasnoludami z Mithrilowej Hali. Bruenor Battlehammer i Drizzt nie poddadzą się bez walki, ale u ich boku zabraknie Wulfgara i Cattie-brie.
Miliony czytelników odkryły już magię powieści R.A. Salvatore’a osadzonych w świecie Zapomnianych Krain. To nowe wydanie sagi o mrocznym elfie prezentuje jego przygody w porządku chronologicznym i przedstawia kolejnemu pokoleniu LEGENDĘ DRIZZTA.

Podstawowe informacje

Waga:
200 g

Recenzje

4.70
na podstawie 10 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Legenda Drizzta: Księga 9 - Mroczne OblężenieNajbardziej przydatne recenzje

kendzi

Liczba recenzji: 128

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Znacznie lepsza od poprzedniczki, aczkolwiek nadal mam wrazenie, że część wydarzeń jest opisana bardzo... "płasko" np. walka Cattie-brie o panowanie nad Khazid'hea coś się tam wydarzylo przez pare tygodni, ale nie wiadomo co i nagle miecz w pełni akceptuje kobietę. Ok fajnie ale jak to sie stało.
Baramuk

Liczba recenzji: 6

Jak dla mnie ideał :)

Kolejna część tej nie zwykłej sagi. Polecam ją każdemu, ponieważ jest to książka mówiąca o wartościach, które dotyczą wszystkich nie zależnie od rasy i czasów w których się żyje.


Aodienis

Liczba recenzji: 40

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Jak każda książka tego autora muszę przyznać, że jest fenomenalna. Wydanie nowe i piękne nie doszukałam się też literówek. Akcja jak zawsze trzyma w napięciu, książkę się czyta szybko i przyjemnie.
Gorąco polecam.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie