Lone Wolf: część 4 - Otchłań Zagłady

Przygody Samotnego Wilka - część czwarta
16 opinii
  • wydanie polskie
Jesteś Samotnym Wilkiem - ostatnim z Lordów Kai. Na południu twojej ojczyzny rozciąga się bogata choć odległa prowincja górnicza Ruanon. Gdy nagle ustają regularne dostawy złota, Król wysyła patrol swojej najlepszej kawalerii, aby zbadał sprawę przypuszczalnego rabunku. Żołnierze nie wracają.W OTCHŁANI ZAGŁADY zostajesz wysłany w celu odzyskania zaginionego złota oraz znalezienia zabłąkanego patrolu. Lecz wkrótce odkrywasz, że jest to misja o poważnych konsekwencjach - stawką jest bowiem los twojego kraju!
Wydawca:
Copernicus Corporation
Liczba stron:
320
Rodzaj oprawy:
miękka
38,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Jesteś Samotnym Wilkiem - ostatnim z Lordów Kai. Na południu twojej ojczyzny rozciąga się bogata choć odległa prowincja górnicza Ruanon. Gdy nagle ustają regularne dostawy złota, Król wysyła patrol swojej najlepszej kawalerii, aby zbadał sprawę przypuszczalnego rabunku. Żołnierze nie wracają.
W OTCHŁANI ZAGŁADY zostajesz wysłany w celu odzyskania zaginionego złota oraz znalezienia zabłąkanego patrolu. Lecz wkrótce odkrywasz, że jest to misja o poważnych konsekwencjach - stawką jest bowiem los twojego kraju!

Recenzje

4.38
na podstawie 16 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Lone Wolf: część 4 - Otchłań ZagładyNajbardziej przydatne recenzje

NLoriel

Liczba recenzji: 59

Dość płynna rozgrywka, zróżnicowane środowisko, chociaż niektóre rozwiązania, jak stopniowa eliminacja współtowarzyszy, momentami potrafią drażnić swoją oczywistością i przebijają czwartą ścianę. Oczywiście warto jest mieć przy sobie fanty z poprzednich części cyklu...


Shimrod

Liczba recenzji: 121

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Do gier paragrafowych podchodzę z nostalgią, gdyż młodzieńcem będąc zagrywałem się w serii "Wehikuł czasu", polskiej grze "Dreszcz" czy "Wojownika autostrady" Joe Devera. Teraz Copernicus wydaje "Samotnego Wilka" tego samego autora.

Wiadomo, że paragrafówka nie zastąpi sesji RPG, ale gdy nie ma w pobliżu znajomych warto wygodnie usiąść i pogrążyć się w wirze fantastycznych przygód.

Goraco polecam.


Sirpaul

Liczba recenzji: 6

produkt jak w najlepszym porzadkuWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie