Marvel Classic: Wolverine. Tom 1

Segovia, Garney, Chaykin, Kubert, Udon Studios
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Jeden z najpopularniejszych superbohaterów wszech czasów. Mutant, wrażliwy twardziel, członek X-Men i Avengers. Niewysoki mięśniak z pazurami z adamantium, które wysuwają się z dłoni z charakterystycznym „snikt”. Gość, który jest w stanie przeżyć niemal wszystko, bo jego mutacja to zdolność samoleczenia najpoważniejszych obrażeń. Wolverine od ponad czterdziestu lat pojawia się na planszach komiksów Marvela i wzbudza wielkie emocje. Kolekcja, która właśnie ukazuje się po polsku, to wybór komiksów z Wolverine’em autorstwa popularnego scenarzysty Jasona Aarona. Czy Wolverine postawiony w skrajnej sytuacji nadal będzie zasługiwał na to, by nazywać go „bohaterem”? Marvel Classic: Wolverine. Tom 1 zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Wolverine (2003) #56 i #62 - 65, Wolverine: Manifest Destiny #1 - 4, Wolverine Weapon X #1 - 5 i Wolverine (2003) #73 - 74 oraz Wolverine (1988) #175, a następnie zebrane w pierwszym tomie Wolverine by Jason Aaron. The Complete Collection.
Wydawca:
Egmont
Format:
170x260
Rodzaj oprawy:
twarda
99,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu 14 dni


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Jeden z najpopularniejszych superbohaterów wszech czasów. Mutant, wrażliwy twardziel, członek X-Men i Avengers. Niewysoki mięśniak z pazurami z adamantium, które wysuwają się z dłoni z charakterystycznym „snikt”. Gość, który jest w stanie przeżyć niemal wszystko, bo jego mutacja to zdolność samoleczenia najpoważniejszych obrażeń.

Wolverine od ponad czterdziestu lat pojawia się na planszach komiksów Marvela i wzbudza wielkie emocje. Kolekcja, która właśnie ukazuje się po polsku, to wybór komiksów z Wolverine’em autorstwa popularnego scenarzysty Jasona Aarona.

Czy Wolverine postawiony w skrajnej sytuacji nadal będzie zasługiwał na to, by nazywać go „bohaterem”?

Marvel Classic: Wolverine. Tom 1 zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Wolverine (2003) #56 i #62 - 65, Wolverine: Manifest Destiny #1 - 4, Wolverine Weapon X #1 - 5 i Wolverine (2003) #73 - 74 oraz Wolverine (1988) #175, a następnie zebrane w pierwszym tomie Wolverine by Jason Aaron. The Complete Collection.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w twardej oprawie, 396 stron
Waga:
700 g

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie