Moon Knight

Superbohater o niejednej osobowości!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Jeden z najsłynniejszych komiksów o Marcu Spectorze, znanym też jako Moon Knight! Marc próbuje odzyskać równowagę psychiczną w Los Angeles, gdzie pod przykrywką producenta filmowego walczy ze złoczyńcami. Do miasta ściągają jednak masowo przestępcy z Nowego Jorku, a jeden z nich okazuje się geniuszem zbrodni zaangażowanym w handel najpotężniejszą sztuczną inteligencją na świecie. Na szczęście w starciu z nim Moon Knight może liczyć na pomoc Kapitana Ameryki, Spider-Mana i Wolverine’a. No, chyba że nawet ci Avengers okażą się wytworami jego szalonego umysłu… Autorami tej mrocznej, trzymającej w napięciu opowieści są scenarzysta Brian Michael Bendis i rysownik Alex Maleev - duet odpowiedzialny za znakomicie przyjętą serię "Daredevil: Nieustraszony!". Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach #1–12 serii Moon Knight.
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
288
Rodzaj oprawy:
twarda
119,95

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Jeden z najsłynniejszych komiksów o Marcu Spectorze, znanym też jako Moon Knight!

Marc próbuje odzyskać równowagę psychiczną w Los Angeles, gdzie pod przykrywką producenta filmowego walczy ze złoczyńcami. Do miasta ściągają jednak masowo przestępcy z Nowego Jorku, a jeden z nich okazuje się geniuszem zbrodni zaangażowanym w handel najpotężniejszą sztuczną inteligencją na świecie. Na szczęście w starciu z nim Moon Knight może liczyć na pomoc Kapitana Ameryki, Spider-Mana i Wolverine’a. No, chyba że nawet ci Avengers okażą się wytworami jego szalonego umysłu…

Autorami tej mrocznej, trzymającej w napięciu opowieści są scenarzysta Brian Michael Bendis i rysownik Alex Maleev - duet odpowiedzialny za znakomicie przyjętą serię "Daredevil: Nieustraszony!". Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach #1–12 serii Moon Knight.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w twardej oprawie, 288 stron
Waga:
200 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Moon Knight

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie