Przygody Gotreka i Felixa. Zabójca Bestii

William King, część piąta
22 opinie
  • wydanie polskie
Burzowe chmury zbierają się nad skutym lodem miastem Praag, gdy nikczemne hordy Chaosu rozpoczynają oblężenie północnych krain Kisleva. Tylko Gotrek Gurnisson, poszukujący śmierci krasnoludzki zabójca i jego niezawodny ludzki towarzysz, Felix Jaeger mogą stanąć na drodze sił Mroku nacierających na starożytne miasto. Format: 12x17 cm , 304 strony, oprawa broszurowaRok wydania: 2002ISBN: 83-86758-28-7
3795

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Burzowe chmury zbierają się nad skutym lodem miastem Praag, gdy nikczemne hordy Chaosu rozpoczynają oblężenie północnych krain Kisleva. Tylko Gotrek Gurnisson, poszukujący śmierci krasnoludzki zabójca i jego niezawodny ludzki towarzysz, Felix Jaeger mogą stanąć na drodze sił Mroku nacierających na starożytne miasto.

 

Format: 12x17 cm , 304 strony, oprawa broszurowa
Rok wydania: 2002
ISBN: 83-86758-28-7


Recenzje

4.64
na podstawie 22 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Przygody Gotreka i Felixa. Zabójca BestiiNajbardziej przydatne recenzje

Łukasz

Liczba recenzji: 101

Jak dla mnie ideał :)

Jak dla mnie jedna z najlepszych części sagi. O ile na początku akcja jest ciut niemrawa, o tyle sam szturm na Praag świetnie opisany. Niestety razi (jak w całej serii) niesamowita ilość literówek i błędów w tłumaczeniu (ale nie wpływa to - jak dla mnie - na całóść książki jako taką).


Gruby

Liczba recenzji: 75

Jak dla mnie ideał :)

Kolejna genialna część sagi o gotreku i felixie


Marcin

Liczba recenzji: 5

Jak dla mnie ideał :)

Kolejna cześć udaje ksiązki związanej z przygodami Krasnoluda i człeczyny. Ksiażka tak jak i poprzednia częśc jest super napisana,oczywiscie obowiązkowa dla fanów warhamera i kolejny powód, aby stwierdzić że krasnoludy są super silne i zabawne. Gorąco Poelcam !!!

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie