Przygody Gotreka i Felixa. Zabójca Smoków

William King, część czwarta
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (29)
 • wydanie polskie
Kolejna część epickiej kroniki Feliksa, w której utrwala dla potomnych historię Gotreka - krasnoluda poszukującego chwalebnej śmierci w walce. Po brawurowych wyczynach opisanych w ''Zabójcy Demonów'', nieustraszona para podąża niebezpiecznym szlakiem, ścigana przez podstępnego i bezlitosnego skaveńskiego szarego proroka Thanquola. ''Zabójca Smoków'' opowiada o nieustraszonym Zabójcy Troli i jego wiernych towarzyszach, podróżujących zbudowanym przez krasnoludzkich inżynierów sterowcem, w poszukiwaniu złotego skarbu i jego śmiertelnego strażnika.
Wydawca:
Copernicus Corporation
Rodzaj oprawy:
miękka
3600

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Kolejna część epickiej kroniki Feliksa, w której utrwala dla potomnych historię Gotreka - krasnoluda poszukującego chwalebnej śmierci w walce. Po brawurowych wyczynach opisanych w ''Zabójcy Demonów'', nieustraszona para podąża niebezpiecznym szlakiem, ścigana przez podstępnego i bezlitosnego skaveńskiego szarego proroka Thanquola. ''Zabójca Smoków'' opowiada o nieustraszonym Zabójcy Troli i jego wiernych towarzyszach, podróżujących zbudowanym przez krasnoludzkich inżynierów sterowcem, w poszukiwaniu złotego skarbu i jego śmiertelnego strażnika.


4.62
na podstawie 29 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Przygody Gotreka i Felixa. Zabójca Smoków


Najbardziej przydatne recenzje

Privian

Liczba recenzji: 113

Jak dla mnie ideał :)

Jeszcze jedna i będzie już cala kolekcja...


Piotr

Liczba recenzji: 5

Jak dla mnie ideał :)

Pochłaniam jedną za drugą w błyskawicznym tempie, to mówi samo przez się!


Teichan

Liczba recenzji: 413

W porządku ale bez rewelacji i czaru dwóch pierwszych tomów. Powoli wszytko zaczyna ograniczać się do Gotreka biegającego z toporem i zabijającego wszytko co popadnie. Od tego tomu saga w wydaniu Kinga zaczyna trącić kiepską literaturą. Mnie się średnio podobała - gdyby nie krasnoludy to byłoby kiepsko.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie