Star Wars: Darth Vader - Cień cienia - Tom 5

Ienco, Castiello
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Piąty tom serii Darth Vader, wydawanej w USA od 2020 roku i opowiadającej o losach Vadera. Mroczny Lord Sithów wchodzi w przymierze z Sabé, dawną dwórką Padmé Amidali. Ale kto kogo prowadzi na stracenie? Głęboko ukryta tajemnica zostaje odsłonięta, a wszystkie tropy wiodą z powrotem do Padmé... i jej ostatnich słów. Gdy Vader bierze na cel zdeprawowaną imperialną gubernatorkę, czy wciąż kieruje nim dążenie do porządku, czy może spotkanie z cieniami przeszłości obudziło w nim inne motywacje? Tymczasem nowe ważne postacie w galaktyce różnią się między sobą bardziej niż Sabé i zabójca Ochi z Bestoona. Kiedy więc muszą działać razem i w ruch nieuchronnie idzie broń, kto przetrwa, a kto nie? I jeszcze: wszyscy wiemy o niechęci Anankina Skywalkera do drobnych ziarenek... a teraz do Dartha Vadera zbliża się burza piaskowa!
Autor:
Greg Pak
Ilustracje:
Raffaele Ienco, Marco Castiello
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
120
Rodzaj oprawy:
miękka
49,95
42,45
-15%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: listopad 2023 r.


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Piąty tom serii Darth Vader, wydawanej w USA od 2020 roku i opowiadającej o losach Vadera.

Mroczny Lord Sithów wchodzi w przymierze z Sabé, dawną dwórką Padmé Amidali. Ale kto kogo prowadzi na stracenie? Głęboko ukryta tajemnica zostaje odsłonięta, a wszystkie tropy wiodą z powrotem do Padmé... i jej ostatnich słów. Gdy Vader bierze na cel zdeprawowaną imperialną gubernatorkę, czy wciąż kieruje nim dążenie do porządku, czy może spotkanie z cieniami przeszłości obudziło w nim inne motywacje? Tymczasem nowe ważne postacie w galaktyce różnią się między sobą bardziej niż Sabé i zabójca Ochi z Bestoona.

Kiedy więc muszą działać razem i w ruch nieuchronnie idzie broń, kto przetrwa, a kto nie? I jeszcze: wszyscy wiemy o niechęci Anankina Skywalkera do drobnych ziarenek... a teraz do Dartha Vadera zbliża się burza piaskowa!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w miękkiej oprawie, 120 stron
Waga:
600 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Darth Vader - Cień cienia - Tom 5

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie