Star Wars: Operacja Gwiezdny Blask - Tom 2

Rosanas, Bazaldua
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Nowa seria ze świata Gwiezdnych Wojen oryginalnie wydawana przez Marvela od 2020 roku.  Komandor Ellian Zahra otrzymała od budzącego grozę Dartha Vadera zadanie wytropienia niedobitków rebelianckiej floty rozproszonych po galaktyce od czasu bitwy o Hoth. Ale co się kryje za jej gorzkim, osobistym dążeniem do zemsty na księżniczce Lei? Kiedy na światło dzienne wychodzi ważna tajemnica, cenę za jej ujawnienie zapłacą Czwarta i Siódma Dywizja Rebelii! Luke Skywalker, Wedge Antilles i Shara Bey muszą ruszyć do jednej z największych kosmicznych bitew przeciwko chmarze myśliwców TIE! Tymczasem Leia formuje nową elitarną jednostkę pilotów, którzy przeniosą walkę z powrotem na terytorium Imperium. Rodzi się eskadra Gwiezdny Blask!  Autorami tomu są amerykański scenarzysta Charles Soule ("Potwór z Bagien", "Superman/Wonderwoman", "She-Hulk", "Śmierć Wolverine’a", "Star Wars: Lando", "Star Wars: Poe Dameron", "Star Wars: Darth Vader – Mroczny Lord Sithów") oraz dwoje rysowników: pochodzący z Hiszpanii Ramon Rosanas ("Ant-Man", "Kapitan Marvel", "Iron Man", "Star Wars: Age of Resistance") i Meksykanka Jan Bazaldua ("Avengers", "X-Force", "Spider-Man", "Star Wars: Rogue One").
Autor:
Charles Soule
Ilustracje:
Ramon Rosanas, Jan Bazaldua
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
120
Rodzaj oprawy:
miękka
39,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu 14 dni


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Nowa seria ze świata Gwiezdnych Wojen oryginalnie wydawana przez Marvela od 2020 roku. 

Komandor Ellian Zahra otrzymała od budzącego grozę Dartha Vadera zadanie wytropienia niedobitków rebelianckiej floty rozproszonych po galaktyce od czasu bitwy o Hoth. Ale co się kryje za jej gorzkim, osobistym dążeniem do zemsty na księżniczce Lei? Kiedy na światło dzienne wychodzi ważna tajemnica, cenę za jej ujawnienie zapłacą Czwarta i Siódma Dywizja Rebelii! Luke Skywalker, Wedge Antilles i Shara Bey muszą ruszyć do jednej z największych kosmicznych bitew przeciwko chmarze myśliwców TIE! Tymczasem Leia formuje nową elitarną jednostkę pilotów, którzy przeniosą walkę z powrotem na terytorium Imperium. Rodzi się eskadra Gwiezdny Blask! 

Autorami tomu są amerykański scenarzysta Charles Soule ("Potwór z Bagien", "Superman/Wonderwoman", "She-Hulk", "Śmierć Wolverine’a", "Star Wars: Lando", "Star Wars: Poe Dameron", "Star Wars: Darth Vader – Mroczny Lord Sithów") oraz dwoje rysowników: pochodzący z Hiszpanii Ramon Rosanas ("Ant-Man", "Kapitan Marvel", "Iron Man", "Star Wars: Age of Resistance") i Meksykanka Jan Bazaldua ("Avengers", "X-Force", "Spider-Man", "Star Wars: Rogue One").

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w miękkiej oprawie, 120 stron
Waga:
400 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Operacja Gwiezdny Blask - Tom 2

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie