Star Wars: Poszukiwania Mocy - Tom 6

DiVito, Genolet, Musabekov
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Tom szósty serii wydawanej w USA od 2020 roku, skupiającej się na losach Rebeliantów rozproszonych po przegranej bitwie o Hoth i ściganych przez Imperium. Luke Skywalker, Leia Organa i elitarna załoga bohaterów Rebelii zagubili się w najdalszych zakątkach Bezprzestrzeni po tym, gdy ich misja zakończyła się fiaskiem. Rozpaczliwy manewr jest ich jedyną szansą na znalezienie drogi do domu, ale jaki poniosą koszt? Tymczasem wysiłki Lady Qi’ry i Szkarłatnego Świtu zachwiały Mocą i zakłóciły połączenie Luke’a Skywalkera z nieprzeniknionymi potęgami galaktyki. Jak daleko się wybierze, żeby odzyskać to, co stracił? Jaki niezwykły sekret odkryje, poszukując jednej z najrzadszych substancji w galaktyce - kyberu, żywego kryształu zasilającego miecze świetlne? Po odkryciu informacji o budowie drugiej Gwiazdy Śmierci Rebelianci są bliscy rozpaczy, ale Leia ma plan na przywrócenie im nadziei.
Autor:
Charles Soule
Ilustracje:
Andrea DiVito, Andrés Genolet, Madibek Musabekov
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
144
Rodzaj oprawy:
miękka
54,95
51,95
-5%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: czerwiec 2024 r.


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Tom szósty serii wydawanej w USA od 2020 roku, skupiającej się na losach Rebeliantów rozproszonych po przegranej bitwie o Hoth i ściganych przez Imperium. Luke Skywalker, Leia Organa i elitarna załoga bohaterów Rebelii zagubili się w najdalszych zakątkach Bezprzestrzeni po tym, gdy ich misja zakończyła się fiaskiem. Rozpaczliwy manewr jest ich jedyną szansą na znalezienie drogi do domu, ale jaki poniosą koszt? Tymczasem wysiłki Lady Qi’ry i Szkarłatnego Świtu zachwiały Mocą i zakłóciły połączenie Luke’a Skywalkera z nieprzeniknionymi potęgami galaktyki.

Jak daleko się wybierze, żeby odzyskać to, co stracił? Jaki niezwykły sekret odkryje, poszukując jednej z najrzadszych substancji w galaktyce - kyberu, żywego kryształu zasilającego miecze świetlne? Po odkryciu informacji o budowie drugiej Gwiazdy Śmierci Rebelianci są bliscy rozpaczy, ale Leia ma plan na przywrócenie im nadziei.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w miękkiej oprawie, 144 strony
Waga:
400 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Poszukiwania Mocy - Tom 6

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie