Wiedźmin - Tom 7 - Ballada o dwóch wilkach

Montllo
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Geralt i Jaskier przybywają do Grimmwaldu - niegdyś dobrze prosperującego miasta, które wraz z zamknięciem kopalni znacznie podupadło. Interes zwietrzyły tu trzy siostry Schwinke, za bezcen skupujące domy od zubożałych mieszkańców, by zamienić Grimmwald w kwitnący ośrodek turystyczny. Ich działania nie wszystkim się jednak podobają. Tymczasem w mieście zaczyna grasować wilkołak. Czy to Schwinke go nasłały, by pozbyć się reszty niechcianych mieszkańców? Czy może to któryś z nich stara się wykurzyć chciwe siostry z Grimmwaldu? Geralta czeka niełatwa zagadka do rozwiązania. Jaskier zaś… nie ustaje w wysiłkach, by napisać wiekopomną balladę o dokonaniach wiedźmina. Album zawiera zeszyty #1–4 miniserii The Witcher: The Ballad of Two Wolves. Scenariusz napisał Bartosz Sztybor, a rysunki przygotował Miki Montlló.
Autor:
Bartosz Sztybor
Ilustracje:
Miki Montllo
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
112
Rodzaj oprawy:
twarda
49,95
42,45
-15%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: październik 2023 r. Uwaga! Data może ulec zmianie


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Geralt i Jaskier przybywają do Grimmwaldu - niegdyś dobrze prosperującego miasta, które wraz z zamknięciem kopalni znacznie podupadło. Interes zwietrzyły tu trzy siostry Schwinke, za bezcen skupujące domy od zubożałych mieszkańców, by zamienić Grimmwald w kwitnący ośrodek turystyczny. Ich działania nie wszystkim się jednak podobają. Tymczasem w mieście zaczyna grasować wilkołak. Czy to Schwinke go nasłały, by pozbyć się reszty niechcianych mieszkańców? Czy może to któryś z nich stara się wykurzyć chciwe siostry z Grimmwaldu? Geralta czeka niełatwa zagadka do rozwiązania. Jaskier zaś… nie ustaje w wysiłkach, by napisać wiekopomną balladę o dokonaniach wiedźmina.

Album zawiera zeszyty #1–4 miniserii The Witcher: The Ballad of Two Wolves. Scenariusz napisał Bartosz Sztybor, a rysunki przygotował Miki Montlló.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w twardej oprawie, 112 stron
Waga:
600 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wiedźmin - Tom 7 - Ballada o dwóch wilkach

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie