Edukacyjne Puzzle - seria Gem

Łamigłówka dla każdego
25 opinii
  • 1 osoba
  • od 7 lat
  • wydanie polskie
Puzzle Gem składają się z siedmiu specjalnie zaprojektowanych i elegancko wykonanych w drewnie elementów, z których można ułożyć 101 figur. Kształty figur zamieszczone są w instrukcji. Niewątpliwym atutem tych puzzli jest ich edukacyjny charakter - kształtują intuicję geometryczną, rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz zdolność do kreatywnego myślenia. Uczą koncentracji - czyli umiejętności skupienia się w wybranym problemie oraz spostrzegawczości - czyli zdolności dostrzegania różnych rozwiązań.
Wydawca:
Big Fun Republic (Puzzlomatic)
49,95

Dostępnych 14 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Puzzle Gem składają się z siedmiu specjalnie zaprojektowanych i elegancko wykonanych w drewnie elementów, z których można ułożyć 101 figur. Kształty figur zamieszczone są w instrukcji.

Niewątpliwym atutem tych puzzli jest ich edukacyjny charakter - kształtują intuicję geometryczną, rozwijają wyobraźnię przestrzenną oraz zdolność do kreatywnego myślenia. Uczą koncentracji - czyli umiejętności skupienia się w wybranym problemie oraz spostrzegawczości - czyli zdolności dostrzegania różnych rozwiązań.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 drewnianych elementów
  • poand 100 zagadek
Waga:
120 g

Recenzje

4.72
na podstawie 25 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Edukacyjne Puzzle - seria GemNajbardziej przydatne recenzje

Adam

Liczba recenzji: 3

Kupiłem tą grę mojej żonie, która jest w ciąży. Z jedej strony się cieszę z drugiej baaaardzo żałuję. Teraz zanim będę mógł z nią normalnie porozmawiać muszę poczekać aż zrobi wszystkie możliwe kombinacje figur z instrukcji obsługi ;) Rewelacja na długie wieczory nie tylko dla dzieci. Polecam.


Tymothy

Liczba recenzji: 96

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Świetne wykonanie (materiał i staranność). W mojej opinni najlepsza z całej serii. Dobry prezent dla dorosłej osoby (sprawdzone).


Magdalena

Liczba recenzji: 2

Wspaniałe wykonanie i niemała trudność w ułożeniu wszystkich wzorów sprawiają, że przede wszystkim dorośli nieźle się przy tym bawią. Mniejszym dzieciom polecam serię T, chyba, że mają sporo ambicji i cierpliwości ;) Dziękuję za bardzo miłą transkację, i polecam każdemu zakupy w sklepieWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również