Lonpos - Kolorowa kabina (212)

Ćwicz wszystkie rodzaje inteligencji...
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (1)
 • 1 osoba
 • od 6 lat
 • wydanie angielskie
Układanka Lonpos 202 została zaprojektowana specjalnie, by ćwiczyć sprawność umysłową oraz wszystkie rodzaje inteligencji: logiczną,  wizualno-przestrzenną oraz ruchową.  Gra zawiera 202 zadania - 180 dwuwymiarowych i 22 trójwymiarowe. Zadania podzielone są na kilka poziomów trudności. Dodatkową trudność stanowi nieregularny kształt kasetki, który z powodzeniem wystawia na próbę naszą percepcję wzrokową. Jako dodatkowe wyzwanie do gry dołączona jest karta zawierająca 39 zadań dwuwymiarowych, z których każde rozwiązać można na nawet kilkaset różnych sposobów. Zatem zabawa gwarantowana na długie godziny, dni a może nawet miesiące... Gra dwuwymiarowa Wyjmij wszystkie klocki z kasetki Wybierz z książeczki jedno zadanie (najlepiej zacznij od pierwszego) Ułóż klocki w kasetce zgodnie z przedstawioną na obrazku konfiguracją Ułóż pozostałe klocki tak, by wypełnić całą kasetkę. Pamiętaj, że klocków z konfiguracji startowej nie należy już wyciągać i przemieszczać. Zwróć uwagę na kolory i litery alfabetu, które odpowiadają poszczególnym klockom. Teraz znacznie łatwiej będzie Ci ułożyć konfiguracje startowe. Gra trójwymiarowa Wyjmij wszystkie klocki z kasetki Wybierz jedno z trójwymiarowych zadań Ułóż klocki według obrazka Ułóż pozostałe klocki tak, by powstała piramida. Pamiętaj, iż konfiguracji startowej nie powinno się naruszać!
Wydawca:
Lonpos
6595

store

Dostępnych 14 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 20.07.2020


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Układanka Lonpos 202 została zaprojektowana specjalnie, by ćwiczyć sprawność umysłową oraz wszystkie rodzaje inteligencji: logiczną,  wizualno-przestrzenną oraz ruchową.  Gra zawiera 202 zadania - 180 dwuwymiarowych i 22 trójwymiarowe. Zadania podzielone są na kilka poziomów trudności. Dodatkową trudność stanowi nieregularny kształt kasetki, który z powodzeniem wystawia na próbę naszą percepcję wzrokową.

Jako dodatkowe wyzwanie do gry dołączona jest karta zawierająca 39 zadań dwuwymiarowych, z których każde rozwiązać można na nawet kilkaset różnych sposobów. Zatem zabawa gwarantowana na długie godziny, dni a może nawet miesiące...

Gra dwuwymiarowa

 1. Wyjmij wszystkie klocki z kasetki
 2. Wybierz z książeczki jedno zadanie (najlepiej zacznij od pierwszego)
 3. Ułóż klocki w kasetce zgodnie z przedstawioną na obrazku konfiguracją
 4. Ułóż pozostałe klocki tak, by wypełnić całą kasetkę. Pamiętaj, że klocków z konfiguracji startowej nie należy już wyciągać i przemieszczać.

Zwróć uwagę na kolory i litery alfabetu, które odpowiadają poszczególnym klockom. Teraz znacznie łatwiej będzie Ci ułożyć konfiguracje startowe.

Gra trójwymiarowa

 1. Wyjmij wszystkie klocki z kasetki
 2. Wybierz jedno z trójwymiarowych zadań
 3. Ułóż klocki według obrazka
 4. Ułóż pozostałe klocki tak, by powstała piramida. Pamiętaj, iż konfiguracji startowej nie powinno się naruszać!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • kasetka
 • 12 bloków
 • karty z zadaniami

4.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Lonpos - Kolorowa kabina (212)


Najbardziej przydatne recenzje

Anna

Liczba recenzji: 5

Świetna gra :) wciąga i nie można jej odłożyć, idzie się od jednego problemu do ułożenia do drugiego. Najciekawsze są oczywiście te z największym stopniem trudności. Aż szkoda że w opakowaniu jest tylko zestaw kart A,ponieważ tam są dość proste łamigłówki. Kusi żeby zdobyć te trudniejsze, gdzie trzeba będzie więcej pokombinować. Polecam - świetnie się bawiłam


Marcin

Liczba recenzji: 16

Dobry, solidny produkt

Świetna zabawa, w której syndrom "jeszcze jedno podejście..." gwarantowany.
Opakowanie i elementy wykonano bardzo estetycznie, instrukcja (w języku angielskim) przejrzysta, karty zadań czytelne, a całość można bez problemu zabrać ze sobą.

Rebel przesyłkę zabezpieczył przed uszkodzeniem, a czas realizacji zamówienia blyskawyczny.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie