Puzzle Władca Pierścieni: Pieśń wśród Trollowych Wzgórz (1000 elementów)

Ikoniczny świat fantasy w interpretacji Teda Nasmitha
10 opinii
  • wydanie polskie
  • rebel poleca
Nie lada gratka dla wszystkich fanów Władcy pierścieni i fantastycznego świata powstałego w wyobraźni J.R.R. Tolkiena! Te wysokiej jakości, wykonane z dbałością o szczegóły puzzle o rozmiarze 680x480 mm pozwolą Ci na nowo odkryć piękno magicznych krain, najważniejszych postaci i scen kluczowych dla opowieści.  Grafikę przedstawiającą Pieśń wśród Trollowych Wzgórz stworzył Ted Nasmith - kanadyjski artysta i rysownik. Jest najlepiej znany jako ilustrator opowieści uniwersum J.R.R. Tolkiena: Hobbita, Władcy pierścieni i Silmarilionu.
Ilustracje:
Ted Nasmith
Wydawca:
Rebel
69,95
19,90
-72%
(najniższa cena w ciągu 30 dni przed promocją: 19,95 zł)

Dostępnych 35 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Nie lada gratka dla wszystkich fanów Władcy pierścieni i fantastycznego świata powstałego w wyobraźni J.R.R. Tolkiena! Te wysokiej jakości, wykonane z dbałością o szczegóły puzzle o rozmiarze 680x480 mm pozwolą Ci na nowo odkryć piękno magicznych krain, najważniejszych postaci i scen kluczowych dla opowieści. 

Grafikę przedstawiającą Pieśń wśród Trollowych Wzgórz stworzył Ted Nasmith - kanadyjski artysta i rysownik. Jest najlepiej znany jako ilustrator opowieści uniwersum J.R.R. Tolkiena: Hobbita, Władcy pierścieni i Silmarilionu.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 1000 elementów puzzli

Recenzje

4.70
na podstawie 10 ocen

Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie