Smart Games: IQ Mini (edycja polska)

Rozmiar mini, ale zadania na maksa!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Nowość w serii IQ: IQ Mini. Kieszonkowa układanka logiczna dostępna w 6 kolorach. Można zabrać ją wszędzie. Twórz swoje własne zadania, przesuwając blokady i zapełnij całą planszę elementami układanki. IQ Mini to niezwykle praktyczna i mobilna gra logiczna, która zapewni wiele godzin rozrywki w dowolnym miejscu! Dzięki swoim kieszonkowym rozmiarom, można ją zabrać ze sobą wszędzie - do szkoły, pracy, na wakacje czy do parku. W IQ Mini liczy się tworzenie swoich własnych układanek, przesuwając blokady i układając elementy na planszy. Zadania można dostosować do własnego poziomu trudności, co pozwala na ciągłe udoskonalanie swoich umiejętności logicznego myślenia. IQ Mini jest dostępne w sześciu różnych kolorach (żółty, pomarańczowy, czerwony, filetowy, niebieski, zielony), dzięki czemu każdy może wybrać swój ulubiony i mieć własną, unikalną układankę. Dodatkowe zadania i wskazówki można znaleźć online, co pozwala na ciągłe rozwijanie swoich umiejętności. Z IQ Mini nigdy nie brakuje zabawy! Mix wzorów, towar wysyłany losowo.
Wydawca:
IUVI Games
29,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Nowość w serii IQ: IQ Mini. Kieszonkowa układanka logiczna dostępna w 6 kolorach. Można zabrać ją wszędzie. Twórz swoje własne zadania, przesuwając blokady i zapełnij całą planszę elementami układanki.

IQ Mini to niezwykle praktyczna i mobilna gra logiczna, która zapewni wiele godzin rozrywki w dowolnym miejscu! Dzięki swoim kieszonkowym rozmiarom, można ją zabrać ze sobą wszędzie - do szkoły, pracy, na wakacje czy do parku.

W IQ Mini liczy się tworzenie swoich własnych układanek, przesuwając blokady i układając elementy na planszy. Zadania można dostosować do własnego poziomu trudności, co pozwala na ciągłe udoskonalanie swoich umiejętności logicznego myślenia.

IQ Mini jest dostępne w sześciu różnych kolorach (żółty, pomarańczowy, czerwony, filetowy, niebieski, zielony), dzięki czemu każdy może wybrać swój ulubiony i mieć własną, unikalną układankę. Dodatkowe zadania i wskazówki można znaleźć online, co pozwala na ciągłe rozwijanie swoich umiejętności. Z IQ Mini nigdy nie brakuje zabawy!

Mix wzorów, towar wysyłany losowo.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • ramka z blokadami
  • 6 elementów układanki
  • instrukcja

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Smart Games: IQ Mini (edycja polska)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie