Montresor - recenzje

Dobry, solidny produkt

Co prawda przy zakupie kierowałem się głownie ceną, ale pędzelek jest naprawdę dobry - polecam.


Dobry, solidny produkt

Modele wyglądają bardzo obiecująco. Myślę, że dałoby się trochę pokombinować z kolorkami, ale jeszcze nie zacząłem malować. Nie ma żadnych ubytków, a nadlewek też niewiele.


Dobry, solidny produkt

Po wyjęciu z blistera okazało się, że wystające elementy (topór i lufa karabinu) były mocno pogięte. Mimo całej ostrożności z jaką je prostowałem, topór po prostu wziął i odpadł. Podobne rzeczy zdarzają się w innych neuroshimowych figurkach. No ale Bizon za piątaka? Toż to okazja jakiej mało :)


Jak dla mnie ideał :)

Pośród wszystkich modeli posterunku, te wyglądają chyba najlepiej. Szczegółowe, klimatyczne... kawał dobrej roboty, na dodatek prawie za darmo :)


Jak dla mnie ideał :)

Chyba najładniejsze modele u mutantów, nawet na tle innych bitewniaków trzymają poziom. A przy tej cenie to prawie jak za darmo :)


Dobry, solidny produkt

U mnie jednemu z mutków po prostu brakowało spluwy, ale da się dorzeźbić z byle kawałka plastiku. Oprócz tego wszystko ładnie.


Dobry, solidny produkt

Zdecydowanie najładniejsze modele do Neuroshimy! Niestety pewien chaos panuje wśród mniejszych elementów: dla jednego z policjantów zabrakło ręki, no ale cóż, na poatomowych pustkowiach zdarzają się gorsze rzeczy :) Z resztą cena jest absolutnie okazyjna, nie ma co grymasić.


Dobry, solidny produkt

Całkiem dobry model, ale trzeba nad nim trochę popracować przed malowaniem.


Dobry, solidny produkt

5 zł - tyle właśnie powinny kosztować takie podręczniki :) To naprawdę niewiele, a zawsze łatwiej jest korzystać z papierowego podręcznika niż z wersji elektronicznej. Szkoda tylko, że nie jest w twardej oprawie - na pewno przetrwałby więcej bitew :)