Dr_Doom - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Gra jest naprawdę dobra. Jakość wykonania i oprawa graficzna jest doskonała. Jeżeli chodzi o grę to gra się szybko i płynnie. Nie ma przestojów i rzeczywiście czuć ducha współpracy. Gra nie trwa długo, zasady są mało skomplikowane. Gra wydaje się na początek trudna, ale im więcej rozgrywek tym wydaje się łatwiej wykoncypować jak wygrać. Grę mogę polecić z czystym sumieniem.


Jak dla mnie ideał :)

Ładnie i solidnie wykonana gra dla całej rodziny, łącznie z tymi najmłodszymi. U mojej młodszej córy (5 lat) wywołała burzę emocji. Polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Super gra rodzinna. Mojej żonie, córce i mnie bardzo przypadła do gustu. Gra się szybko, nie ma dużo kombinowania. Dosyć ładna oprawa graficzna, żetony i karty duże i ładnie wykonane na sztywnym tworzywie. Zasady proste i do wytłumaczenia w 3 minuty. Bardzo dobra gra rodzinna.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo mi się te kamyczki podobają. Super sprawa.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo mi się te kamyczki podobają. Super sprawa.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo mi się te kamyczki podobają. Super sprawa.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo mi się te kamyczki podobają. Super sprawa.


W porządku, bez rewelacji

Trochę za wysoka cena jak za 90 kart. Generalnie wnoszą trochę nowych gadżetów i przygód ale samej rozgrywki raczej nie zmieniają. Takie sobie.


Dobry, solidny produkt

Jeżeli chcesz urozmaicić swoje energetyczne doznania to polecam zakupienie dodatku. Nowe karty odświeżają grę. Dla znudzonych ale wciąż lubiących Wysokie Napięcie.


Jak dla mnie ideał :)

Przepiękne wydanie, śliczne ilustracje. Sam podręcznik nie jest super konieczny do grania, ale miło go mieć. Dużo zmian w stosunku do 3 edycji nie ma, ale generalnie jest wszystko wygładzone i uporządkowane.


W porządku, bez rewelacji

Żaden bajer. Protektory jak to protektory.


Jak dla mnie ideał :)

Grę kupiłem ze względu na to, że chciałem wesprzeć polski biznes growy.
Nie spodziewałem się wielkich rewelacji i na szczęście się rozczarowałem. Gra jest naprawdę dobra.
Niestety cena nie odpowiada wg mnie jakości wydania. Za tą cenę są dostępne gry, które wyglądają o dwie klasy lepiej. No ale od czegoś Polacy muszą zacząć.

Mechanika prosta jak na wargame. Fajny pomysł z kartami, walka intuicyjna i prosta.

Polecam.


Dobry, solidny produkt

Gra śliczniutka - jak to gry DoW. Wykonanie elementów naprawdę super. Mechanika podobna do Książąt Florencji, także jeżeli masz/grałeś w to, to nie spodziewaj się dużo więcej. Doskonała dla rodzinki. Podoba mi się mechanika aukcji i możliwość handlowania pomiędzy graczami.

Dla mnie solidna 4.


Jak dla mnie ideał :)

Gra bardzo dobra, niestety trochę droga. Za to wypchana dodatkami i bajerami poza podstawową wersję. Wykonanie solidne na 3+, dzisiaj można wymagać trochę więcej, ale źle nie jest.

Mechanika elegancka i zapewne spodoba się wyjadaczom. Niestety wg mnie trochę za skomplikowana dla nowicjuszy, ale dla nich są inne gry. Polecam, gra na 5.


Jak dla mnie ideał :)

Woreczki idealnie nadają się do tego do czego są woreczki ;-)

Ja tam wolę pudełka plastikowe z przegródkami, ale woreczki też mogą być.

Może rebel niech wprowadzi do oferty także pudełka....


Jak dla mnie ideał :)

Gra Martina Wallece'a. Jak dla mnie to ostateczna rekomendacja. Najlepszy twórca gier moim skromnym zdaniem. Typowa dla jego gier mechanika - elegancka i prosta. Wykonanie niezbyt ładne (graficznie) ale solidne. Jeżeli widziałeś inne gry tego pana to wiesz jak mniej więcej wygląda ta gra.
Ale takiej gry nie kupuje się dla wyglądy tylko ze względu na właściwości gralne.

WYPAS!


Jak dla mnie ideał :)

Paczka mogłaby być bardziej wypchana gadżetami, ale jak dla mnie dodatek świetny. Nowe rodzaje specjalizacji, nowe scenariusze, nowe figurki (lepsze niż w podstawowej wersji). Wydanie solidne. Ciekawe scenariusze.

Polecam.


Dobry, solidny produkt

Jeżeli lubisz i masz Carcassone to możesz to kupić, nie muszisz. Gra niewiel się różni od podstawowej wersji - drobiazgami. Jeżeli nie masz Carcassone i nie planujesz kupowania dodatków to kup tą wersję, jest bogatsza o kilka elementów od podstawowej wersji. Gra wykonana poprawnie - grafika trochę nie w moim guście, ale za to żetony solidne i na pewno długo wytrzymają. Gra niezależna językowo, właściwie wystarczy wydrukować instrukcję po polsku i można grać.

Polecam jako miły przerywnik w ciężkich pozycjach albo prostą grę rodzinną.


Dobry, solidny produkt

Wykonanie gry: perfect!. Gra - jak zresztą wszystkie gry DoW - jest wykonana przepięknie. Świetne karty, idealne figurki, przepiękna kolorowa plansza: wszystko to zachęca do gry.
Zasady: całkiem proste. Gra się płynnie, nie ma długiego czekania na ruchy pozostałych graczy. Oczywiście kooperacja na całego - z małą rezerwą, bo nigdy nie wiadomo kto jest zdrajcą ;-)
Satysfakcja: duża. Gra może nie będzie w pierwszej dziesiątce moich gier ale na pewno z przyjemnością do niej wrócę, szczególnie gdy mam zestaw graczy w postaci 3 małżeństwa. Dobra dla graczy, którzy nie są hardkorowymi graczami lub towarzystwa mieszanego, szczególnie ze względu na kooperację. Można nowicjuszom spokojnie pomagać i podpowiadać.

Dla mnie solidne 4+


Dobry, solidny produkt

Dobry podkład, co tu dużo mówić. Wcześniej używałem podkładu innej firmy i szczerze mówiąc, byłem zaskoczony rozmiarem butelki - jest dużo większy niż mój poprzedni podkład: więcej = lepiej.