dorja - recenzje

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Rebel oczywiście na szóstkę - paczucha z Przedwiecznym dobrze zabezpieczona by zło w drodze nie uciekło i błyskawicznie wysłana.

Sama maskotka- lekkie rozczarowanie, bo jednak różni się od tej na zdjęciu (sugerowałabym aktualizację zdjecia) - macek jest 8 i są one bardziej jak przyszyty "fartuszek", nie są niczym wypchane "mięsiste" - jak mozna sie zasugerowac zdjęciem. Ogólnei maskotka zrobiona solidnie i estetyczn, siedzi stabilnie na skraju półki i czyha na wszelkie inne zło.


Porządne wydanie, figurki w ramach pionków (dla osób z zacieciem artystycznym okazja do pomalowania według własnego wyobrażenia); Sama gra to jak wiele osób wspomina klasyk. Dobra na początek oraz jako powrót do planszówek. Pomimo sporej losowości i jednak małej potrzeby "kminienia" i rozmyślania, myślę że to naprawdę dobry produkt, który może połączyć nad stołem graczy różnych wiekiem i stażem. Na pewno nie jest to pozycja do szybkiego rozegrania, raczej do dłuzszego posiedzenia (nawet w wersji samodzielnej bez dodatków).


na plus rozmiar, który pozwala na zabieranie ze sobą oraz plansza dzieki któej można spokojnie grać w warunkach "niedomowych". Na minus - nie do konca pudełko sie sprawdza:- literki w woreczku nie zmieszcza sie (nie zamknie się pudełka, wiec trzeba wozic oddzielnie a i samo pudełko-plansza pozostawia wiele do życzenia - poluzowało się po paru razach i sie nie domyka (nawet puste). Pomysł super, wykonanie znacznie gorzej, co przy nie niskiej cenie jednak "boli".


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo duża dawka interakcji w klimacie BSG (uciekamy i szukamy zdrajcy, kto zna serial doskonale zrozumie;) ) Znajomośc serialu pomaga we wczuciu sie w klimat ale i nie znajacy powinni dobrze odnaleźć się w grze. Z obserwacji moge dodac, ze lepiej sie gra w towarzystwie któremu "się chce wczuć", bez tego można ale nie ma takiej zabawy. Wydanie porządne, szkoda troche tekturowych base starów (ale może w końcu dodatek to nadrobi). Gra dosc trudna,jeśli chodzi o możłiwość "wygrania" i może trochę przytłoczyć początkujących, nie mniej nawet dla nich do opanowania po doslownie kilku turach, mechanika wydaje sie trudniejsza niż jest w rzeczywsitości.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

To był jak narazie jedyny dodatek w jaki miałam okazję grać i sprawdził się średnio. W swojej czystej postaci w zasadzie tylko sztucznie wydłużał rozgrywkę (co przy 6 osobach dało wynik taki, że po całonocnej grze nikt nawet do korony sie nie zbliżył), Grywalny stał się po wprowadzeniu "house rules" . Za niewątpliwe plusy należy uznac poziom i estetykę wydania i "halloweenowy" klimat jaki wporwadza oraz dodatkowe postacie. gdybym miała ocenic to 3/5 może 4 /5.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

przesympatyczna gra dla małych ale też i dla "trochę większych" dzieci; szybka w sam raz na imprezę albo jako lekki, prosty przerywnik lub umilacz czasu przy oczekiwaniu na np. zebranie się graczy. Jej prostota idzie w parze z dobrą zabawą. Na jednej partii na ogół się nie kończy


Losowość:
Interakcja:
Złożoność: