Adrian

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Rebel jak zwykle bez zastrzeżeń :) Dodatek jest obowiązkowy dla fanów Warhammera. Dostajemy 2 nowe rasy. Grafiki na kartach jak zwykle wspaniałe. Co tu dużo mówić. Zbierać kasę i kupować ;)


W porządku, bez rewelacji

Mr. Jack to bardzo ciekawa gra dla 2 osób. Wymaga od graczy ciągłego skupienia, przewidywania ruchów przeciwnika i planowania swoich posunięć. Jednak po kilkudziesięciu rozrywkach stwierdzam, że brak tu balansu. Jackiem gra się trudniej niż detektywem, należało by stworzyć sobie jakieś Home Rules, aby utrudnić grę detektywowi. Grze brakuje mrocznego klimatu, który pozwalałby wczuć się w okres kiedy po Londynie grasował Kuba Rozpruwacz.
Największy minus gry to cena - 130zł !!! Dostajemy parę żetonów, kilka kart i planszę. Wg mnie gra powinna kosztować połowę tej ceny.
W tej cenie nie polecam kupować, chyba że ktoś ma nadmiar gotówki. Uważam, że za kwotę 130 zł lepiej kupić jakieś 2 gry i cieszyć się nimi na zmianę.
Wystawiam 3 ze względu na cenę.


Dobry, solidny produkt

Zacznę może od przesyłki pocztowej, która była szybsza niż kurier (przynajmniej takie są moje doświadczenia). Zamówione w weekend a we wtorek miałem już porządnie zapakowaną paczkę w ręku. Za obsługę daję max. ocenę. Co do koszulek na karty..Kupiłem je z myślą o kartach w Warhammer Inwazja. Koszulki może nie są do nich idealnie dopasowane, jest 1-2 mm luzu, ale to w zupełności nie przeszkadza. Kilka koszulek było niedokładnie przyciętych i nie dało się ich "otworzyć". Jak za tą cenę to uważam, że naprawdę warto. Daję 4+.