Bororawr

Miejscowy

Gdańsk

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

2 użytkowników

Świetna gra na dłuższą sesję :)

Kiedy grałam pierwszy raz zbierałam szczękę z podłogi - uwielbiam klimat fantasy, expienie, zbieranie przedmiotów i te krótkie historyjki na kartach - mega klimat.
Graficznie nie mam absolutnie nic do zarzucenia, wręcz przeciwnie. Piękne wydanie, nie da się po prostu szybko rzucić okiem na kartę, nawet w ferworze walki - przyciąga uwagę detalami.

[Po kilku razach z grą wkradła się rutyna. Może to kwestia graczy (za każdym razem tych samych), może ograniczona interakcja, może "zmęczenie materiału".]

Generalnie zdecydowanie polecam na prezent zarówno dla siebie, jak i dla kogoś ;)

Jak to klasyk głosił: "Będzie Pan zadowolony!".


Fantastyczna gra imprezowa!
Zasady po pierwszej rozgrywce zostają w pamięci na dłużej, nie są też skomplikowane, więc nie trzeba się martwić, że ich przyswajanie zajmie cały wieczór.
Optymalnie gra się w 4 osoby, choć i przy 6 rozrywka nie jest nadmiernie spowolniona i nikt nie uśnie w oczekiwaniu na swoją kolej, tym bardziej, że trzeba bacznie obserwować planszę i sprawdzać kto ostrzy sobie zęby na nasze ziemie :)
Duża losowość sprawia, że rzadko zdarza się trafienie na identycznie stworzoną parę rasa+umiejętność/cecha.
Graficznie - cudowna. Z humorem, różnorodnie.
Polecam wszystkim, którzy lubią gry z szybką rozgrywką, nastawione na spędzenie wolnego czasu bez zbędnych wojen wewnątrz towarzystwa (każdy traci tereny, więc nikt nie będzie się czuł "negatywnie wyróżniony").


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Koniczyna17

Liczba recenzji: 36

Scamp

Liczba recenzji: 34

Samadam

Liczba recenzji: 71