Damian

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Rozgrywka szybka, dynamiczna, nie przewidywalna, bardzo losowa - czyi kwintesencja party-game. W dwójkę gra się bardziej taktycznie, w piątkę nie da się prawie nic zaplanować. Grafiki dobrze wykonane, gra się przyjemnie, występuje duża interakcja zwłaszcza w stosunku do gracza grającego po nas.

Duży minus dla pudełka, przy tej cenie można by się spodziewać wręcz blaszanego, a dostajemy duży bezużyteczny kawałek miękkiej tektury i zmuszeni jesteśmy zrobić własne jeżeli chcemy grę wrzucić do plecaka.


Jak dla mnie ideał :)

Kupiłem w ciemno. Ciekawa, szybka (mniej więcej: il. osób * 5min), lekka gra, proste zasady do przyswojenia w kilka minut, dobrze wykonana, bardzo dobry stosunek cena / jakość. Świetnie nadaje się do rozgrywki w 2 osoby, w 5-cio osobowym gronie (czyli maks) trzeba zadbać o dynamizm rozgrywki bo się trochę zaczyna rozwlekać. Można zagrać w więcej osób (6 a nawet 7), ale trzeba grać szybko, żeby gra nie straciła na charakterze.


Dobry, solidny produkt

Bardzo przyjemna szyba gra, rozgrywka trochę krótka, ale po jej zakończeniu ma się ochotę zagrać jeszcze raz. Rozgrywka dynamiczna, nieprzewidywalna, z dużą interakcją, dość losowa. Grafiki na kartach ładnie wykonane.


kowa

Liczba recenzji: 24