Darkvoice

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Dla mnie jeden z lepszych zestawów pawsów jeśli chodzi o poziom grafiki jest bardziej niż zadowalający. Jeśli potrzebujesz demonicznych przeciwników oraz wszelakiej maści ich kultystów bardzo polecam.. W zestawie znajdzie się również kilku ciekawych grafik dla postaci graczy głównie związanych ze stanem rycersko-palladyńsko- kapłańskim


Zaletą tego produktu jest spora ilość różnego rodzaju goblinów potrzebnych do prowadzenia początkowych starć. Ponad 100 figurek świetnie wyglądających postaci w tej cenie to naprawdę
super zakup. Jedyną rzeczą jakiej brakuje to podstawki ale kupując npc kodex lub dowolny bestiariusz otrzymamy niezbędne podstawki. Mam prawie wszystkie zestawy pawnsów. Od kiedy otworzyłem pierwsze ich pudełko odstawiłem figurki. Bardzo łatwo się przenosi i rozkłada naprawdę super sprawa.


Jak dla mnie ideał :)

Produkt jest super. Oglądałem wcześniej podglądy z zawartości tego pudełka na You tube nie ma jednak jak sprawdzić to samemu. Jakość grafik i wykonanie powala. Na pewno przyda się każdemu kto prowadzi RPG w szeroko pojętych klimatach fantasy. Gorąco polecam.
Rebel jak zawsze mega profesjonalizm.


Jak dla mnie ideał :)

Zdecydowanie najlepszy set. Mam nadzieje, że nowe będą trzymały ten poziom. Figurki są wykonane ze szczegółami przy odrobinie umiejętności artystycznych można trochę poprawić malowanie, ale i tak jest bardzo dobrze jak za tą cenę. Zgadzam się z poprzednikiem, brakuje setów dla dobrych. Rebel jak zawsze na 5+.


Napewno przygoda ta nie jest przygotowana dla początkujących graczy.
Wykonanie mapek 10/10. Będą mi potrzebne do D&D miniatures ktokolwiek gra napewno się przydadzą i już ze względu na same mapki warto kupić (tak ja np. zrobiłem)
Polecam Bardzo sklep Rebel 10/10 przesyłka szybko i dobrze zapakowana


Dagna

Liczba recenzji: 79