Dawid

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Ten dodatek jest dosyć istotny dla krasnoludów, dostają kartę, która znacząco wpłynie na ich kontrolę, a mianowicie Spirit Slayera (czy uda się go utrzymać na stole to już inna historia). Zielonoskórzy z kolei powitają karty dosyć poważnie boostujące questy, ale czy to wystarczy żeby skłonić orki do odejścia od standardowych schematów, zobaczymy. Elfy też dostają mocnych zawodników, części kart nie widziałem jeszcze w akcji ale to co zobaczyłem do tej pory wygląda zachęcająco.


Dobry, solidny produkt

Ciekawy dodatek, praktycznie każda rasa dostaje coś fajnego (jedynie leśne elfy jak zwykle nie powalają). Szczególnie ciekawie zapowiada się legenda dark elfów. Quest high elfów ponownie rozwija mechanikę grania na żetonach, i budynek imperium, który zdążył się już doczekać korekty w najnowszym faq. Trochę już pograłem tym dodatkiem i gorąco polecam.


W porządku, bez rewelacji

znowu dobry dodatek dla graczy preferujacych Porzadek. destro tez znajdzie cos dla siebie (w sumie DE). krasnoludy i imperium naprawde dobre karty :)


W porządku, bez rewelacji

i znowu, kolejny dodatek warty uwagi (tak swoja droga wszystkie dodatki nalezaloby miec :) ). chociaz czesc kart jest tu tylko i wylacznie dla kolekcjonerow.


Jak dla mnie ideał :)

naprawde ciekawa gierka, mozna kombinowac, trzeba myslec, ale nie jest mocno skomplikowana. jako prezent urodzinowy naprawde sie spisala. polecam goraco.