Gabriel

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Fanem Warhammer 40K jestem od wielu lat, dlatego też cieszę się mogąc powiedzieć że jest to jedna z niewielu spośród wydanych ostatnimi laty produkcji w tym że Uniwersum, która naprawdę mnie usatysfakcjonowała. Co więcej wciągnęła mnie na tyle, by w przyszłości z przyjemnością zakupić do niej pakiety dodatkowe i oddać się taktycznym, karcianym potyczkom w mrocznym, gotyckim klimacie ulubionego świata.
Otwierając pudełko, po chwili już wiedziałem, że gra warta jest swojej ceny. Przywitały mnie bowiem 2 kopiate stosy kart z których każda wykonana została z niesamowitą dbałością, oddając "uroki" Warhammer-a. Przejrzyste, acz rozbudowane zasady sprawiają że rozgrywka naprawdę wymaga przemyślnych zagrań taktycznych, jednocześnie nie odstraszając nieobeznanych z tego typu grami. Wszystkie mankamenty opisane i wytłumaczone zostały w instrukcjach dodanych w postaci 2 krótkich książeczek dających jasne spojrzenie na aspekt mechaniki rozgrywki.
Nie pozostaje mi nic tylko grę wam polecić i wrócić do zabawy, oczekując kolejnych kart dla mojej ukochanej Gwardii. Imperator chroni!.


Kitek

Liczba recenzji: 28