Gekon88

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

7 użytkowników

Zobacz wszystkich
Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Dodatek niezwykle wzbogacający i urozmaicający rozgrywkę! Obrana w podstawce taktyka zmienia się tutaj często o 180 stopni:) Dodatkowe karty wysp, statki, konflikty morskie - wszystkie te elementy tworzą bardziej nieprzewidywalne wyniki końcowe;)
Bardzo polecam wszystkim niezdecydowanym, świetny wybór i masa dobrej zabawy.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gra, która rozkręci Twoją imprezę, wywoła sporo emocji (i przy tym hałasu). Wyścig z czasem i nutą adrenaliny;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Fajna pozycja, trochę taka łamigłówka, sprawdza się świetnie nawet w grze we dwie osoby:) Minusem jest fakt, że trochę za szybko się kończy, ale przecież można zagrać raz jeszcze;) Proste zasady, pięknie wydana, dla kogoś kto lubi czasem rozwiązać sudoku/ułożyć pasjansa jest na pewno najlepszą opcją.


Jak dla mnie ideał :)

Super gra dla większej ilości osób. Może sprawiać pewne kłopoty osobom rozpoczynającym przygody z planszówkami, jednak po jednej-dwóch rozgrywkach każdy już wie o co chodzi, więc nie można się zrażać;) Plusem jest różnorodność gry - każda rozgrywka może wyglądać zupełnie inaczej przez obieranie różnych dróg do zwycięstwa! Dodatkowo nie czeka się w nieskończoność na swój ruch - tutaj non stop obmyślasz,działasz, na pewno się nie nudzisz;)


Gra, do której chętnie się wraca:) Zajmuje sporo czasu, trzeba jej poświęcić przynajmniej 2 godziny, ale daje sporo satysfakcji. Minusem może być losowość przy dobieraniu kart, ale można i tę trudność pokonać obierając odpowiednią taktykę. Każda rozgrywka różni się od poprzedniej, przez co ta pozycja się nie nudzi. Polecam na długie wieczory!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Myomil

Liczba recenzji: 35

Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Anna

Liczba recenzji: 8

Mattihau

Liczba recenzji: 21

Szyszunia11

Liczba recenzji: 21

Kkacha

Liczba recenzji: 0

Suchykiller

Liczba recenzji: 124