Gwen

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Nie spełnia moich oczekiwań :(

Jestem bardzo mocno rozczarowana kulkami z gry :( miałam już wcześniej do czynienia z poprzednią edycją i kulki były piękne, te tutaj wyglądają jak szajs :/ są to zupełnie inne kulki niż na zdjęciach prezentowanych powyżej a właśnie na takie liczyłam. Uwazam, że nie jest to ten sam produkt, moje są bardzo niskiej jakości i jeszcze niższej estetyki :( Na tyle, że ten jeden element ostudził mój zapał do grania. Niestety jestem estetką i wzrokowe bodźce są dla mnie w grach bardzo istotne.


Dobry, solidny produkt

Bardzo estetyczne, wytrzymałe i w świetnym opakowaniu


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Wiedziałam, że gra najpewniej mi się spodoba ale jednak po przeczytaniu opinii miałam chwilami mieszane uczucia. Biorąc pod uwagę, że jest to deckbuilder-jedna z moich ulubionych mechanik ale też do znudzenia w ostatnim czasie ograna, oraz uniwersum Harrego, które uwielbiam, choć mogło też okazać się odcinaniem kuponów, uważam, że gra bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Przede wszystkim w pelni zasłużyła na to, żeby znaleźć się na liście wydawniczej Rebela a nie leżeć w marketach z zabawkami na znanych licencjach. Jest to naprawdę fajna planszówka, w dodatku świetnie wydana, ma bardzo dobrej jakości żetony, no i piękne metalowe znaczniki, jak te w standardowej HP HB. W pudełku jest wypraska z przegródkami na karty i pozostałe elementy, wszystko super wykonane. Kilka kart było u mnie podniszczonych, pewnie w fabryce ale to nie jest kwestia oceny samej gry. Przechodząc do rozgrywki, spodziewałam się czegoś dynamicznego i szybkiego, tymczasem, o ile dynamika wyprzedziła moje wyobrażenia, bo przepychanka na arenie walki jest zaciekła, o tyle momentami czułam, że gra się dłuży i jakoś tak stoi w miejscu. Później jednak nabrała rumieńców i im lepsze mieliśmy talie, tym więcej i szybciej się działo. W drugiej rundzie już czuć, że się dzieje i nie nudzi, w trzecej naprawdę rosną pazurki (i to nawet bez uroku powodującego nagły i szybki wzrost paznokci u nóg ;)) Bardzo podoba mi się, że po każdej rundzie (kiedy jeden z graczy zostanie ogłuszony) częściowo resetujemy się do ustawień startowych, zostawiając tylko zdobyte wcześniej karty w talii. Zaczynamy znów pojedynek na równych szansach a nie próbujemy nieudolnie dogonić rywala, wiemy co mamy w kartach i czym mozemy go zaraz złoić, liczymy tylko na dobre dobranie, co buduje fajne emocje. Jak dorzucimy do tego wisienkę w formie klimatu Harrego to mamy pyszne ciasteczko dla wszystkich fanów. Mój partner- amator, z którego nie będzie planszówkowego świra powiedział po rozgrywce, że chce pograć jeszcze i niech to będzie podsumowanie tej recenzji ;) Zdecydowanie mam ochotę zagrać jeszcze.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Times up od lat nie schodzi z mojego podium gier imprezowych więc jakże mogłabym odmówić sobie takiego wydania!! Hasła bywają dość trudne, czasem ciężko przedstawić jakąś postać a jeszcze trudniej odgadnąć zwłaszcza jeśli jest to bohater 30sto planowy i średnio się go kojarzy z nazwiska :P na szczęście mój partner na wagary chodził chyba z Hermioną do biblioteki i wie totalnie wszystko xD dla fanów HP must have!


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobrze wykonana, prześliczna kosteczka :)


Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Shinikare

Liczba recenzji: 17

Addekk1

Liczba recenzji: 34