Gwen

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Seria Unlock jest dla mnie najlepszą jeśli chodzi o gry typu Escape room, bariera językowa nie sprawiła nam większych problemów ale zagadki nie były już takie proste. Pierwszą przebrnęliśmy bez problemu, kolejne już były wyzwaniem. Mimo wszystko ta gra nie frustruje i nawet jeśli coś nie idzie to przyjemność z gry zostaje


Kolejna świetna opcja do rywalizowania w parach, chyba nawet jeszcze ciekawsza od oryginalnej ale nie jest tak łatwo zdecydować. Przyjemna i satysfakcjonującą


Nie bez powodu gra zdobyła tyle nagród. Najbardziej lubię grać pojedynek par, gdzie wychodzi znajomość siebie nawzajem a skuteczna rozmowa szyfrem daje więcej satysfakcji i dumy z tego jak dobrze się rozumiemy ;) działa jako gra imprezowa ale też spokojny przerywnik.


Długo się zbieralam ale tak często używana i podróżującą gra musiała w końcu zawitać w wersji bardziej pancernej. Nie ma stresu że wiatr zwieje karty z pomostu bo nawet jeśli to żadna nie ucierpi :) relaks w przydomowym basenie też nie wyklucza już z gry.


Gra już od kilku miesięcy w zaopatrzeniu każdej imprezy i nie trafił się jeszcze nikt kto by się dobrze przy niej nie bawił :) w gronie większej rodziny (u nas było grane do 9 osób) mozna się popłakać ze śmiechu choć przyznam że nieco zmodyfikowaliśmy zasady i jak narazie każdy kolejny gracz woli naszą autorską, nieznacznie zmienioną wersję. Uważam to za plus bo gra daje możliwość do interakcji i własnych personalnych pomysłów co robić że światkami, gorylami i narwalami :)


Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Shinikare

Liczba recenzji: 16

Addekk1

Liczba recenzji: 26