Gwen

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

3 użytkowników

Nie jest to najciekawszy element serii ale zdecydowanie wnosi trochę nowego :) Bardzo fajne cechy nowych Superbohaterów i fajny motyw zdrajcy ;)


Uwielbiam! Gra nie tylko dla fanów DC, choć wiadomo, po dobrym filmie, czy komiksie smakuje lepiej. Jest na tyle nieskomplikowany, że można wprowadzić dzieci lub osoby mało grające ale jednocześnie daje możliwość pokombinowania, wybrania jakiejś drogi do zwycięstwa.


Świetny dodatek, mocno podkręca klimat gry, upodabnia rozgrywkę do dwuosobowej wersji 7 cudów świata pojedynek, gdyż staje się bardziej odczuwalne, że dążymy do dominacji w różnych aspektach, czy to ekonomicznych, czy militarnych. Przewagą nad nową wersją jest możliwość grania w 8 osób, o ile posiadamy dodatkowe cudy. Szkoda, że nie zawiera cudu Syrakuzy


Naprawdę ciekawa zabawa, trafiła się bardzo aktywnemu dzieciaczkowi i pomaga w ćwiczeniu skupienia :) nutka rywalizacji pomaga, dziecko choć bardzo niecierpliwe stara się skoncentrować na zadaniu :)


Ta gra jest po prostu piękna! Świetnie wykonana, elementy wysokiej jakości, fantastycznie oddające klimat grafiki, tylko dobry soundtrack i naprawdę można poczuć jak tracimy resztki człowieczeństwa. Coś dla dorosłych graczy, zdecydowanie zbyt mroczne dla młodszej młodzieży ale jak dla mnie to plus, że planszówka nie wzbudza skojarzeń z infantylną zabawą dla dzieciaków.


Spider_priv

Liczba recenzji: 83

Shinikare

Liczba recenzji: 17

Addekk1

Liczba recenzji: 28