Jagauza

Obserwowani

3 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Świetna gra. Może na początku wydawać się skomplikowana do wytłumaczenia z powodu mnogości symboli, ale przy 3-4 partii karta ze ściągą zostaje odłożona na bok.
Jestem zdumiona tym, jak bardzo dobrze wyważona jest ta gra. 8 artefaktów + postać + wymienne co rundę przedmioty i de facto to wszystko, co ma się do dyspozycji przez całą grę, a szanse na wygraną niezależnie od kart, jakie ma się na ręce, są mniej więcej wyrównane, wszystko zależy od tego jaką strategię obierze gracz i oczywiście od tego, jak myśli.
Wykonanie wspaniałe i estetyczne, kształty esencji są zachwycające, jakość wykonania też na ogromny +, to jak wszystko w wyprasce idealnie pasuje, nie rozwala się przy transporcie + przewidziane w pudełku miejsce na dodatek (uwzględniający zakoszulkowane karty)
Jedyny - gry, to to, że nieważne na ile osób gramy, to do dyspozycji jest zawsze 5 enklaw mocy. Jak przy 2 osobach to nie jest problem, to jednak czuć tę dysproporcję przy większej liczbie graczy. Na szczęście dodatek ma to podobno zmienić i uzależnić liczbę enklaw od ilości graczy.
Nie pozostało nic, tylko czekać na dodatek.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobre kości.
Kupione zostały, żeby usprawnić grę w Horror w Arkham, gdzie czasem potrzeba ich dużo więcej, niż 6, które są dołączone do gry. Niewiele mniejsze od oryginalnych, ale nie wpływa to w żaden sposób na grę. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości i rozmiaru. Polecam każdemu (zwłaszcza jak brakuje kilkudziesięcu groszy do Bohatera Rebela)


Opisałabym ją jako "Horror w Arkham: gra karciana: gra planszowa". Dzięki temu, że miałam okazję grać w grę karcianą, mam wrażenie, że dużo łatwiej było wejść w grę. Na 1-3 osoby działa super,na więcej osób nie polecam, za bardzo się zagłada rozprzestrzenia. Ma fajny klimat, osobiście wolę ją od kacianki
Na "-" mało kart spotkań do każdej dzielnicy, ale w pierwszym dodatku są nowe, więc na pewno wpłynie to pozytywnie na regrywalność


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Alextasha

Liczba recenzji: 1511

Szyszunia11

Liczba recenzji: 21

Svvital

Liczba recenzji: 177

Spider_priv

Liczba recenzji: 83