Jakub

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Po rozegraniu kilku partii mogę śmiało stwierdzić że gierka jest naprawdę dobra. Nie jest to jakiś pożeracz mózgu ale trzeba trochę pokombinować żeby zniwelować losowość tej gry i obrócić ją na swoją korzyść. Gra świetnie się sprawdza jeśli chce się zagrać w jakąś lekką ekonomię. Jest lekka i przyjemna. Plansza jest ładna a żetony dobrze wykonane. Na rebelu jest dostępna wersja niemiecka ale z Board Game geeka można ściągnąć angielską. Za tę cenę na pewno warto.


Gra jest rewelacyjna. Naprawdę można poczuć klimat bezludnej wyspy i dramatyzm walki o przetrwanie. Do tego mechanika która daje co rundę dużą ilość możliwych akcji z których trzeba wybrać najbardziej optymalne. Ale i tak dzięki kartom przygód nie da się wszystkiego przewidzieć. Z czystym sumieniem stwierdzam że gra w pełni spełnia moje wymagania co do gry bliskiej ideałowi:
jest survival, jest przygoda, elementy ekonomii i kooperacja. Gorąco polecam.


Podobnie jak inni przyznaję że gra przeszła moje oczekiwania. Solidne wykonanie i niska cena to jedno ale przede wszystkim bardzo ciekawe tworzenie armii. Już sam wybór figurek, kart akcji i żetonów akcji potrafi dać sporo frajdy, a potem jeszcze sprawdzamy w boju jak ten set się sprawdza. Polecam


Dobry, solidny produkt

Neuroshima Hex Duel wprowadza sporo świeżości. Zastosowanie paneli i reakcji łańcuchowej potrafi niesamowicie zdynamizować grę i zupełnie odwrócić szalę zwycięstwa. Armie są ciekawe. Chociaż nie jestem pewien czy Las Vegas nie jest zbyt słabe, zwłaszcza jeśli żetony są słabo potasowane. Polecam bardzo!


Rospax

Liczba recenzji: 111