Jaroslawo

Bydgoszcz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Sprawdziła się rewelacyjnie w przypadku syna, który ma niecałe 6 lat. Mam doświadczenie programistyczne i nie stanowiło dla mnie problemu tłumaczenie podstawowych zagadnień ale sądzę, że dla rodziców bez żadnego doświadczenia może to stanowić małe wyzwanie. Mój syn nie mógł się doczekać kiedy znowu zasiądzie do gry a w ciągu jedenj sesji staraliśmy się ograniczać do 2 poziomów. Bardzo dobre narzędzie do wprowadzenia dziecka w zagadnienia warunków, zmiennych, pętli i funkcji.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Bardzo ciekawa pozycja, można traktować jako przerywnik albo krótką odskocznię. Zakupiłem przede wszystkim z myślą o 5-cio latku (który uwielbia w nią grać i przeglądać same karty) ale z żoną też sobie przyjemnie pogrywamy. Faktycznie, można się czasami zaskoczyć długością życia niektórych zwierząt. Dodatkowo wartość edukacyjna. Poza tym większość zwierząt ma dodatkowo oznaczenie stopienia zagrożenia wymarciem.


Jak dla mnie ideał :)

bardzo dobra gra rodzinna, gram ze swoim synem niedoszłym pięciolatkiem i ma ogromną frajdę z budowania swojego domku. On dopiero zaczyna swoją przygodę z grami ale już był w stanie wytrzymać przez całą rozgrywkę tej gry.