Konrad

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Dzięki tym cążkom wycinanie figurek z wyprasek stało się bardzo przyjemne, bezproblemowe i szybkie. To naprawdę świetne narzędzie, które gorąco polecam.


Raczej słaby

To STARA trawiasta mata GW i o wiele gorsza od swojej nowszej wersji podszytaje materiałem. Odwrotna strona tej maty jest papierowa co sprawia że jest bardzo niewygodna do rozłożenia, a co więcej jeżeli ktoś chciałby ją przykleić( o zgrozo!!!) do jakiejś powierzchni to będzie musiał stoczyć nierówną walkę z bańkami powierza tworzącymi się pomiędzy matą a powierzchnią klejenia. Silnie sugeruje zainwestować 10zł więcej i cieszyć się porządnym produktem.


Dobry, solidny produkt

Mam tylko jedno zastrzeżenie co do tej figurki, a mianowicie trzeba niezwykle uważać na jego laskę, bo bardzo łatwo ją złamać(mam takich dwóch i wiem co mówie!).


Jak dla mnie ideał :)

Model jest bardyo dobry, wygłąda tak jak na prawdziwego rzęznika przystało. I choć malując go o mało nie postradałem zmysłów to muszę przyznać, że ta figurka była tego warta.


Dobry, solidny produkt

Sprawienie, aby żaba lewitowała nad podstawką to piekielnie trudne zadanie. Niestety każdy kto myśli grać w battla jaszczurkami to prędzej czy pózniej będzie zmuszony się w nią zaopatrzeć. Figurka ma sporo detali i robi niezłe wrażenie w klocku temple guard'ów. Dostawa z Rebela jak zawsze bez zarzutu.


Utini

Liczba recenzji: 22