Krishakh

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Gra przyjemna, nie wszystkim graczom przypadła do gustu, ale ma grono zwolenników wśród naszej zgrai.

W mojej ocenie minusem jest dość matematyczny, jak na tematykę gry, sposób określania zwycięzcy. Nie czuje się zagrożenia ze strony czających się potworów, które są tylko pionkami do zbicia. Inaczej jest w przypadku trybu solo, który można znaleźć na necie, ale nie jest on oficjalnie częścią gry (nie ma go w pudełku).
Słabawo wypada także wykorzystywanie doświadczenia - okazuje się, że dużo łatwiej kupić doświadczonego herosa, niż go wyszkolić. Stąd zdarzało się, że przy dłuższych partiach pula kart PD-ków kończyła się, zmagazynowana w rękach graczy, bo nie było sensu i możliwości ich wykorzystać.
Straszne jest także pudełko i brak należytych narzędzi do segregacji kart (jak np. w Dominionie). Przez to rozkładanie nowej partii i ogólne zarządzanie zawartością pudełka to katorga.

Mimo tych wad, gra posiada klimat i broni się grywalnością. Przejrzysta i banalna mechanika świetnie się sprawdza w zaprezentowanej tematyce. Nie ma tu przestojów - gra jest szybka i intuicyjna. Gdyby nie rozwlekłe rozkładanie, byłaby na stole na każdej planszówkowej sesji jako rozgrzewka.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Zbigniew2000

Liczba recenzji: 50