Leszek

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Bardzo dobre koszulki. Wiele razy były przeze mnie kupowane i moja ocena o nich się nie zmieniła. Polecam wszystkim.


Rebel na 6+


Jak dla mnie ideał :)

Świetne pudełko. W pełni wykonuje swoją funkcję. Jest wizualnie ładne oraz nieco przezroczyste, co daje wspaniały efekt. Za ową cenę lepszego produktu się nigdzie nie znajdzie. :) POLECAM wszystkim zainteresowanym.

REBEL oczywiście wspaniała dostawa i traktowanie klienta.


Jeszcze jedno...Koszulki 9/10 , praktyczne oraz tanie ;p Polecam produkt jak i REBEL


Jak dla mnie ideał :)

Cytadela- gra świetna.. Jestem zauroczony tą grą ponieważ prowadza nas w średniowiecze gdzie wykorzystuje się wszystkie "atuty" postaci! Jest grą w którą można grac godzinami i nigdy się nie nudzi jako że każda "partyjka" jest czymś nowym ! Jest możliwość wymiany kart z dodatku" Dark City Expansion "w swojej talii. Również jest możliwosc wybierania kart postaci z dodatku !! Gra jest po prostu jedną z najlepszych gier w które grałem. Polecam w szczególności grę jak i sklep!!

PS: Moim zdaniem najlepiej kupić do owych kart "Deck Protectory "


Jak dla mnie ideał :)

Koszulki Profesjonalne! Idealne do kart z gry Cytadela. Karty dają nam świetne zabezpieczenie jak i przy ubrudzeniu czy porysowaniu. Idealny zakup.. :)Jestem szczęśliwy z tego zakupu jak i oczywiście ze sklepu REBEL !! Ten sklep jest naprawdę profesjonalny i dba o klienta w sposób nadzwyczajny!! Polecam wszystkim ten produkt!!