Łukasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

W porządku, bez rewelacji

Koszulki jak najbardziej spełniają swoje zadanie, chronią karty. Na rynku istnieją oczywiście lepsze w tej kategorii znanych matek ale też o wiele gorsze. Rebelowe koszulki są zatem gdzieś pośrodku. Warto wypróbować i samemu się przekonać. Tym bardziej, że mamy tu 100 sztuk. Do szybkiego zabezpieczenia dużej ilości kart jak znalazł!


Jak dla mnie ideał :)

Pierwszy w historii Dice Masters Draft Pack.
Wystarczy dowolna podstawowa wersja gry Dice Masters oraz 2 Draft Packi i można sobie świetnie urozmaicić rozrywkę. Dodatkowo nie wiesz jakie karty trafisz bo paczuszki są pakowane tak, że możesz trafic na cos bardzo rzadkiego. Więc wystepujevtu też element kolekcjonerski. Bardzo fajny dodatek, posiadający mocne i przydatne karty oraz kilka zupełnie nowych mechanik. Dla fanów Dice Masters trzeba wypróbować! Polecam


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Kto dużo gra w podstawową gre to na pewno ten zestawik mu się przyda, bo zawiera zestaw niwych mazaczków. Dodatkowo jest tu kilka kart z nowymi motywami, które na pewno dodatkowo urozmaicą grę. Dodatek kupiony w promocji z podstawową grą. Szkoda było nie kupić bo cena była bardzo atrakcyjna. Polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Świetna zabawa dla dzieci i dorosłych. Mimo że jest to gra dla najmłodszych to wcale nie jest tak łatwo zapamietać gdzie znajdował się dany kolor :) co w grze z dzieciakami wręcz wyrównuje szanse. Dodatkowo gra uczy dokładności, ćwiczy pamięć i dostarcza masę pozytywnych emocji. Do grania z dziećmi zdecydowanie polecam tą grę.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Produkt najwyższej jakości. Przednia i tylna ścianka wykonana z plastiku wysokiej jakości. W połączeniu z grafiką daje to bardzo atrakcyjny wygląd. Nie jest to must have dla graczy Keyforge ale bardzo ładnie prezentuje się na stole, do tego dużo łatwiej można oznaczać swoje łańcuchy. Polecam!


Spider_priv

Liczba recenzji: 83