Łukasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Po pierwszej rozgrywce jestem naprawdę zadowolony... Wprawdzie powstało kilka "kwestii spornych", ale z niecierpliwością czekam na kolejną partyjkę. No i szykuję się do zakupu rozszerzeń :)


Dobry, solidny produkt

Znakomicie sprawdza się na większych spotkaniach, kiedy dwóch graczy zostaje "bez przydziału". Dobra proporcja między losowością a strategia, banalnie proste reguły, niewielki format... polecam!


Dobry, solidny produkt

Znakomity pomysł na wieczór w gronie przyjaciół - przetestowałem rozgrywkę na 2, 3 i 4 osoby, a przecież może ich grać do sześciu! Reguły bardzo proste, ale strategia - już nie... Polecam rozgrywkę w wersji z kilkoma (2-3) kafelkami na ręku!


Dobry, solidny produkt

To Hive potrzebuje dodatków?! Wydawało mi się, że nie, ale zmieniłem zdanie - co nie znaczy, że bez komara ta gra jest gorsza... Ale za te dodatkowe kilka złotych dostaniesz praktycznie INNĄ grę, równie ciekawą. Obowiązkowy zakup razem z podstawką, nie ma się co zastanawiać.


Jak dla mnie ideał :)

Prościutkie reguły, brak elementu przypadku, solidność (wręcz niezniszczalność) elementów oraz gabaryty tej gry powodują, że jest bliska ideałowi... Polecam. Nalegam... :)