Łukasz

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Gra zarówno dla dzieci i tych małych oraz tych większych. Świetna dla rodziców którzy chcą wprowadzić swoje pociechy w świat planszówek. Prosta mechanika (rzuć i weź), proste zasady (koszt wymiany zwierząt podany na planszy), miłe dla oka wykonanie a przede wszystkim trwałe.
Małym graczom będą się podobać zwierzaki i szybka mechanika, starszym możliwość rywalizacji i przemyślenia przy wymianach (czy bardziej opłaca się wziąć psa czy liczyć na szczęście że nie pojawi się wilk i brnąć do wygranej).

Obowiązkowa pozycja dla tych co lubią szybką, niemęczącą pozycję aby na chwile oderwać się od codzienność. Łatwo można "ulepszyć" zasady i dopasować do wieku graczy.


Jak dla mnie ideał :)

Prawdopodobnie kolejny bardzo podobny komentarz. Ale co można napisać skoro w jednym miejscu znajduje się wszystko to co być powinno - wywiady, opisy gier, konkursy. Minus - za szybko się kończy


Dobry, solidny produkt

Gra super. Kolejna karcianka która może być "pożeraczem" czasu w nudne deszczowe dni. Tylko instrukcja wymaga 5 stopnia wtajemniczenia bo na pierwszy ogień nic nie jest tak jak to ona opisuje. Ponadto miła oprawa graficzna kart.


Jak dla mnie ideał :)

Identyczna co JENGA tylko cena o kilkanaście złotych niższa. Kolejna gra imprezowa przy której nie można się nudzić. Nadaje się także do grania w pojedynkę ale wtedy zabawa nie jest już taka fajna. Im więcej osób tym lepiej.

Minus - klocki z początku mają nieprzyjemny zapach. Ale po dwóch czy trzech grach zapach znika i jest ok.


Jak dla mnie ideał :)

Każdy fan gier logicznych zna TANGRAM. Bardzo dobra gra logiczna dla osób lubiących główkowanie którzy chcą na jakiś czas lub jako przerywnik odetchnąć od puzzli, krzyżówek czy sudoku.

Można by się przyczepić do ściągawki znajdującej się na końcu książeczki z obrazkami. Mogła by być osobną kartką bo wtedy nie kusiło by aby zaglądać na odpowiedzi bo to niszczy zabawę. Z drugiej strony po parunastu próbach można już być na tyle sfrustrowanym że ta ściągawka da nam odetchnąć.