Luki364

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dla mnie po pierwszych dwóch partiach, lekkie rozczarowanie(które zamienia się powoli w większe).....jakoś nie przemawia do mnie pomieszanie mechaniki Call of Cthulhu, Games of Throne...atakowanie misji zupełnie mi tutaj nie pasuje. Mechanika działa ale to nie jest to..jakoś nie czekam z wypiekami na kolejny ruch przeciwnika, jakoś bez emocji. Grafiki za to bardzo ładne i fajne - jednym słowem rewelacyjne.
Gra może służyć jako przerywnik między dłuższymi grami (chociaż pierwsza gra zabrała nam ponad 2 godziny) ale po jednej grze nie mam ochoty już na kolejną partyjkę, (jak np. w warhammerze który był moim top przez dwa lata..a teraz RIP), albo jak w SW TCG który był(jest) najlepszą grą w świecie SW.

Dla mnie niestety rozczarowanie, oceniłbym na 3,5 -4.


Jak dla mnie ideał :)

Trwałe, ułatwiające tasowanie protektory na karty. Polecam.


W porządku, bez rewelacji

Troszkę się zawiodłem po dwóch poprzednich battlepackach. Bardzo dobre karty dla high elfów i ewentualnie dla dark elfów...pozostała jakaś taka bez wyrazu. Polskie tłumaczenie tworzy jeszcze lepszy klimat ( uwielbiam Świetliste Czyraki)


Dobry, solidny produkt

Pierwsza rzecz która akurat mnie mile zaskoczyła to ilość kart dla innych ras (więcej niż połowa, nie pamiętam dokładnie). Nowe rasy są ciekawe ale żeby stworzyć mono talie to jeszcze zdecydowanie za mało. Nie podobają mi się grafiki jaszczuroludzi...podobne do siebie...mnie nie przekonały. Bardzo duże wzmocnienie dla krasnoludów w postaci kart zabójców - one naprawdę robią różnice. Każdy żywy kolekcjoner zapewne się skusi :)


Jak dla mnie ideał :)

Dobre solidne koszulki.