Magdalena

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Łamigłówka jest idealna. Najtrudniejsza ze wszystkich łamigłówek firmy Cast. Do tego fenomenalna jakość wykonania. Nie ma możliwości powyginać jej, czy też połamać, co jest możliwe w zabawkach z cienkich drucików. Zabawa na wiele godzin (chyba, że ktoś już rozwiązał wszystkie inne zagadki Cast, wtedy tą rozwiąże w kilka godzin ;). Polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajny dodatek, który świetnie nadaje się do rozszerzenia podstawowej wersji. Sama podstawka jest jak dla mnie w pewnym momencie zbyt powtarzalna. Ale ten dodatek daje świetną porcję dodatkowej zabawy. Czasem aż ciężko przekonać graczy, że rzeczywiście dobrze zrozumieli instrukcję - niektórzy mają podejście, że jak coś jest zbyt abstrakcyjne to nie może być prawdziwe.


Dobry, solidny produkt

Gra jest użyteczna i spełnia swoje zadania przy asyście dorosłej osoby. od czasu do czasu sięgam po tą grę dla dziecka, jednak grając zbyt często dziecko się zniechęca.
Myślę, że spełnia swoją funkcję logopedyczną i jest warta polecenia.


Jak dla mnie ideał :)

Dla dzieciaków przy tej grze jest naprawdę rewelacyjna zabawa. Duże solidnie wykonane kartoniki z obrazkami, kolorowe - łatwo wpadają w oko najmłodszym dzieciom. Co ciekawe, dzieci potrafią same urozmaicić sobie grę wymyślając swoje zasady.
Dzieci często same proszą o kota w worku do zabawy. Rewelacyjna gra warta polecenia.


Jak dla mnie ideał :)

Gra jest bardzo dobra, bardzo zainteresowała starsze towarzystwo, a szczególnie rodziców, dla których był to prezent. Byli zachwyceni i teraz gdy mają dużo czasu bardzo często po nią sięgają.
Trafiony prezent.