Marcin

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Ładny i starannie wykonany model do bardzo udanej i szybkiej gry jaką jest X-Wing. TIE Interceptor jest odpowiedzią na A-Winga (czy może vice versa). Szybki i zwrotny wnosi dużo urozmaicenia do gry. Jedynym mankamentem jest cena tych dodatkowych modeli. Widać że tu producent nastawił się na maksymalizację zysków przez sprzedaż dodatków, ale w sumie i tak wychodzi taniej niż za figurki Games Workshop'u.


Dobry, solidny produkt

Ładny i starannie wykonany model do bardzo udanej i szybkiej gry jaką jest X-Wing. A-Wing jest odpowiedzią na TIE- Interceptora (czy może vice versa). Szybki i zwrotny wnosi dużo urozmaicenia do gry. Jedynym mankamentem jest cena tych dodatkowych modeli. Widać że tu producent nastawił się na maksymalizację zysków przez sprzedaż dodatków, ale w sumie i tak wychodzi taniej niż za figurki Games Workshop'u.


Dobry, solidny produkt

Ładny, duży, starannie wykonany model do bardzo udanej i szybkiej gry jaką jest X-Wing. Slave 1 wnosi dużo urozmaicenia do gry. Jedynym mankamentem jest cena tych dodatkowych modeli. Widać że tu producent nastawił się na maksymalizację zysków przez sprzedaż dodatków, ale w sumie i tak wychodzi taniej niż za figurki Games Workshop'u.


Dobry, solidny produkt

Ładny, duży, starannie wykonany model do bardzo udanej i szybkiej gry jaką jest X-Wing. YT-1300 wnosi dużo urozmaicenia do gry. Jedynym mankamentem jest cena tych dodatkowych modeli. Widać że tu producent nastawił się na maksymalizację zysków przez sprzedaż dodatków, ale w sumie i tak wychodzi taniej niż za figurki Games Workshop'u.


Jak dla mnie ideał :)

Po pierwsze - tradycyjne wyrazy uznania dla REBEL'a za szybkość realizacji zamówień.
Co do samej gry to bardzo przyjemna gra zarówno dla 2 jak i więcej osób. Zasady są dosyć proste i po pierwszej wprowadzającej grze idzie już bardzo sprawnie. Partie dla 2 osób można rozegrać w ciągu godziny. Ważne jest, że nie ma przestojów, bo już od początku tury wszyscy gracze mogą planować swoje akcje czekając na ich realizację na samej planszy. Najlepiej o jakości samej gry świadczy fakt jak szybko się wspina w rankingu BoardGameGeek'a.


porzecznik

Liczba recenzji: 0