Marcin

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

2 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Obowiązkowy dodatek dla fanów gry. Trzeba trochę bardziej planować strategię na dwóch rynkach surowców dla Korei Północnej i Południowej, aby nie zostać pozbawionym ich źródła. A w Chinach mamy gospodarkę planowaną, więc elektrownie na rynku nie pojawiają się w sposób losowy (ułatwienie w planowaniu) ale jest ich mniej na jedynym dostępnym rynku bieżącym (utrudnienie w planowaniu). No i jak to w Chinach surowców też będzie mniej niż będziemy potrzebować.


Gra rewelecyjna w swojej prostocie. Doskonale nadaje się na rozgrzewkę, przerywnik między cięższymi tytułami albo jako deser tuż po nich:). Niewielka cena, małe gabaryty i dużo zabawy podczas rozgrywek.


Dobry, solidny produkt

Koszulki godne polecenia. Może nie są, aż tak wytrzymałe jak koszulki FFG, ale doskonale się sprawdzają w akcji.


Dobry, solidny produkt

Mechanizm łamigłówki sprawdzony już w innym grach SAMRT GAMES, ale teraz w nowym, kieszonkowym wydaniu, które doskonale się sprawdza podczas podróży. Poziom trudności zgodny z deklaracją na okładce, ale spokojnie można spróbować z dziećmi młodszymi.


Jak dla mnie ideał :)

Fajnie przemyślana łamigłówka dla najmłodszych. Jeśli zbyt optymistycznie podszedłeś do zdolności umysłowych swojego maleństwa zawsze na początek może służyć jako zwykła zabawka:)
poziom trudności w pełni adekwatny do rekomendowanego wieku.


MWBal

Liczba recenzji: 13

Dagna

Liczba recenzji: 79