Mateusz Welenc

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

XCOM dość wiernie oddaje to czego doświadczamy w grze komputerowej, nierówną walkę o ocalenie ziemi przed inwazją kosmitów, oraz jeszcze bardziej nierówną walkę z RNG.

Gra przeznaczona jest dla 4 graczy, a każdy z nich otrzymuje inną rolę, głównego naukowca, dowódcę, oficera głównego oraz kapitana oddziału. Każdy z nich ma swoje własne zadanie, naukowiec bada technologię, kapitan oddziału wykonuje misje i broni bazy, oficer podaje informacje z aplikacji oraz broni orbity, a dowódca zarządza budżetem i pilnuje nieboskłonu przed ufo.

Gra ma wysoki próg wejścia i jest to jasne od początku, nawet na niskim poziomie trudności można dostać ciężki łomot od gry, wymagany jest też refleks i szybkie myślenie, gdyż nie mamy całego dnia na zaplanowanie jednego ruchu. Aplikacja dość dosadnie będzie nam przypominać o uciekającym czasie. Współpraca graczy jest wymagana, oraz nie gwarantuje zwycięstwa, gdyż jedno spartaczone zadanie może pociągnąć naszą misję na dno. A RNG jest tu bolesne, nawet mając super ekipę prokoksów można przegrać w pierwszym rzucie, co potrafi irytować, jednak oddale to klimaty gry.

Dla mnie gra idealna, polecam każdemu kto lubi wyzwanie, szybkie decyzje, oraz ma szczęście w kościach.


Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Naprawdę solidny i bardzo praktyczny insert. Dzięki niemu z łatwością przechowamy podstawkę jak i dodatek "Ewolucja". Dzięki niemu znacznie szybciej też rozłożymy i posprzątamy grę. Bardzo polecam. 10/10 w skali Gwyna