Michał

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Rewelacyjna łamigłówka! Doskonała na prezent. Daje wiele radości i nie stresuje ;) Wykonane z drewna i nie wyobrażam sobie, aby mogło być inaczej. Tak jak ktoś napisał wcześniej: "nie pokazywać znajomym" w szczególności jeśli to kobiety ;)


Jak dla mnie ideał :)

Dla mnie rewelacja! Dla mnie to pierwsza przygodówka więc nie za bardzo mam z czym porównywać. Ładnie wykonane grafiki, instrukcja wcale nie taka zagmatfana. Gra daje sporo możliwości jeśli chodzi o modyfikację. Zasady można dowolnie zmodyfikować i otrzymać grę jaką tylko sobie wymyślimy. Warto mieć co najmniej 2 części Dungeoneer'a i połączyć je razem. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Dokładnie takie jakie chciałem. Wykonane solidnie, ładne i z cyferkami. Do plusów: turlają się, do minusów: duża losowość - chociaż niektórym może to odpowiadać ;D


Dobry, solidny produkt

Nareszcie coś co ładnie wygląda i dzięki czemu nie trzeba gonić kostek pod stołem albo odbudowywać całej planszy po rzucie. Daję 4, bo trafił mi się trochę krzywo przycięty egzemplarz, ale absolutnie w niczym to nie przeszkadza. Kubek solidnie zszyty, niezły materiał. Wielka wygoda jeśli rzut kościami wykonywany jest w ten sposób. Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Dla mnie są idealne i niczego więcej nie potrzeba:) Niska cena, bardzo dobrze przylegają do kart (Dungeoneer), miłe w dotyku - super! Na dobrą sprawę to czego spodziewać się po koszulkach?;)