Michał

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Kolejny dodatek do gry karcianej WH:I przynosi zalążek nowej mechaniki gry dla chaosu, wzmacnia i tak mocne już Wysokie Elfy jak i rozwija w dalszym stopniu mechanikę Czarnej Arki dla DE. Wart polecenia.


Dobry, solidny produkt

Wyborna gra na jesienno, zimowe wieczory. Karty pomocników i małych usprawnień urozmaicają na tyle grę iż żadne dwie rundy nie są takie same. Po pewnym czasie (szczególnie przy małej liczbie graczy) wkrada się schemat, konieczności kupowania, zdobywania drewna. Jak ktoś dojdzie do takiego momentu powinien zaopatrzyć się w dodatek "torfowisko". Polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Zaznaczam, że jeżeli Warhammer nie wciągnął Cię na tyle by grać w niego ile się da za każdym razem z coraz większą frajdą to nie potrzebujesz Battle Packów.

Jeżeli jest inaczej....

... to Skaveńska zaraza jak cała reszta będzie pewnie dla Ciebie olbrzymim urozmaiceniem i dodatkową zabawą! Każda rasa dostaje nowe karty - jedni lepsze inni gorsze. Dochodzą dodatkowo jednostki i wsparcia neutralne które mogą zmienić losy gry. Emocje przy przeglądaniu po raz pierwszy nowego zestawu - bezcenne, nawet jeżeli już wcześniej sprawdzałeś w internecie jakich kart możesz się spodziewać...

Gorąco polecam!


Jak dla mnie ideał :)

Witam!

Cóż za piękna odskocznia od świata Agricoli, Osadników z Catanu albo gier komputerowych! Czekając na paczkę człowiek czuje wręcz dreszcze podniecenia związane ze zbliżającą się batalią orków (;*), ludzi, chaosu oraz krasnoludów. Wykonanie gry - bajkowe w każdym tego słowa znaczeniu. Autorzy ilustracji powinni dostać moim zdaniem malarskiego Oscara ;) Sama gra wciąga, ma dużo opcji i się nie nudzi - co potwierdza jej popularność na całym świecie jak i opinie w sklepie Rebel. Rozpisałem się, a czas zagrać kolejną rozgrywkę :) UWAGA TA GRA UZALEŻNIA ;) Co do sklepu Rebel - szybko sprawnie profesjonalnie fachowo wraz z wszystkimi synonimami tych słów. Podobnie jak wyszukiwarka I-Szop dzięki której znalazłem ofertę Rebela :)

Pozdrawiam!


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna lekka gra. Wydaję się prosta i może banalna jednak posiada wiele opcji gry, a także wymaga sprytu, logicznego myślenia i zdolności analizowania faktów. Bardzo rozwija i uczy myśleć strategicznie. Polecam!