Michał

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Ciężko wystawić mi ocenę tej grze, ponieważ została kupiona w prezencie urodzinowym dla mojej czternastoletniej znajomej. Posiłkując się jednak jej relacją, stwierdzam, że prezent był udany! Dziewczyna o której wspomniałem nie ma doświadczenia z planszówkami, ale chodziło o czerpanie radości z gry. Ponoć tak było. Rebel oczywiście stanął jak zawsze na najwyższym poziomie obsługi.


Jak dla mnie ideał :)

Jeśli ktoś kupuje FatPacka i ogarnia, co to jest MtG, to nie ma czego komentować. Można się jedynie chwalić znaleziskami! U mnie niestety nic nie wpadło, poza Bruną - MR FOIL. Życzę szczęścia pozostałym nabywcom. Rebel jak zawsze spisał się sprawnie i szybko.


Jak dla mnie ideał :)

Miodzio! Nie ma się co dziwić, że gra jest wysoko oceniana. Grywalność jest spora, a radość płynąca z wygranej jeszcze większa. Jedynym minusem jak dla mnie jest zbyt duża plansza, jeśli chodzi o grę 1vs1. Pomimo obcięcia podwójnych szlaków możemy swobodnie poruszać się po torach i ukończyć praktycznie każdą trasę. Owszem strategię można ustawić na ciągłe blokowanie przeciwnika + parę punktów z biletów (przykładowo) ale prawdziwy smak gry można poczuć dopiero w grze 4vs4 lub 5vs5. Tak więc nota wysoka ale gra powinna być zarezerwowana dla większej liczby graczy, niż dwóch. Rebel hmm niech pomyślę... 5/5? Znowu!


Jak dla mnie ideał :)

Karty Tales and Legends są bardzo ciekawym dodatkiem do Small World. Sama podstawa zaczęła już być dla mnie zbyt małym wyzwaniem, dlatego sięgnąłem po dodatek. Czytając komentarze natknąłem się na parę uwag a propos komplikacji pojawiających się w grze jeśli chodzi o początkujących graczy. Nie zgadzam się z tym, jakoby nowi gracze mieli przed sobą twardy orzech do zgryzienia, bo talię można przecedzić z kart "trudniejszych" i pozostawić te typu "lasy nie mogą być podbite w tej turze", co umila rozgrywkę, nie komplikując jej. Tym sposobem gracze PRO mogą grać z tymi początkującymi nie rezygnując z dodatku. Co do kart "zaawansowanych" to te faktycznie potrafią nieźle namieszać i odwrócić rozgrywkę do góry nogami! POLECAM!!! Rebel? A jak ich ocenić, jeśli nie 5/5?;-)


Jak dla mnie ideał :)

5/5. A dlaczego? Bo spędziłem już nad tą grą trochę czasu i muszę powiedzieć, że spodziewałem się czegoś łatwiejszego, a dostałem ciekawy produkt w super cenie! Rebel jak zwykle zachwyca czasem dostawy przesyłki.