Mlekutko

Miejscowy

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

3 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Koncept zawsze zabieramy ze sobą na domówkę :) Najlepsze jest to, że można w to grać na milion sposobów - wymyślając swoje hasła, nie używając planszy (zwykłe kalambury) itp. - jednak największą zaletą jest jednak ta plansza. Prosty pomysł, trafiony w sedno.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Kupiliśmy grę w cenie promocyjnej, trochę losowo, bez głębszej analizy i... była to transakcja życia :) Gra jest warta swojej prawdziwej ceny - co najmniej.
Fantastyczne wykonanie i interesująca rozgrywka. Obrazkowy, komiczny styl przywołuje klimaty Świata Dysku.
Jedynym, niewielkim minusem jest przeciągająca się nieznacznie rozgrywka - szczególnie z nowymi graczami. Powodem jest złożoność tury w późnych etapach gry (jako, że każdy gracz wykonuje wszystkie swoje akcje za jednym zamachem i pozostali muszą uzbroić się w cierpliwość).
Osobiście, najlepiej i najpłynniej gra mi się przy 3-4 graczach - najlepiej doświadczonych, kiedy można wspólnie decydować o biorących udział w grze gildiach. Zdecydowanie polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

W porządku, bez rewelacji

Dokładnie tak jak ocena - w porządku, bez rewelacji. Zagraliśmy kilka razy i nie wracamy więcej - zbyt dużo lepszych tytułów jest do wyboru.
Przewidywalna i momentami nudnawa rozgrywka. Wykonanie - plansza, elementy na plus.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Wykonanie rewelacyjne - wszystko najwyższej jakości. Szczególnego smaczku dodają plansze planowania - dla mnie to znak rozpoznawczy tej gry.
Gra się świetnie przy każdej ilości graczy, jednak najwięcej śmiechu jest w komplecie (5). Wtedy też gra jest najtrudniejsza i najmniej przewidywalna.
Jako, że jestem fanem rozgrywania gier przy maksymalnej liczbie dozwolonych uczestników, jest stałą pozycją w 5-cio osobowym składzie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Jednym słowem Genialna. Gdy akurat uzbiera się nas czworo, to prawie zawsze sięgamy po Splendor. Dziw bierze, że przy tak prostych zasadach można znaleźć tyle sposobów na wygraną :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

CMDR_Blue_R

Liczba recenzji: 456

Yvel

Liczba recenzji: 21

Dagna

Liczba recenzji: 79

Maxpaynezzz

Liczba recenzji: 13