Nattakrante

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Dobry, solidny produkt

Świetna gra. To fakt. Grafika, plastikowe elementy. No i grywalność. Dwie strony planszy , gdzie możemy uznać, że normalny i trudniejszy poziom. Więc tak jak by -2 gry. Ale są też minusy. Wykonanie. Karty z cienkiego arkusza, a plansza sprężynuje i już podczas kolejnego skladania- rozwarstwiła się. Bardzo szkoda, że nie została wykonana jak Everdell ( mam tu na myśli rodzaj tektury). Ale sama grywalnosc- super.


Dobra gra. To fakt. Choć często ilość figurek jaką ma być na jednym miejscu bardziej przypomina JENGA . Ciężko suwaki chodząna planszetkach- ale reszta jest czytelna i jasna. Sama gra ma proste zasady- co nie oznacza, że gra jest prosta. O nie!


Świetnie skonstruowana gra. Nadaje się na 2 osoby. Wiecej- obawiam się że tak średnio. Nieograniczona ilość kart na ręce sprawia że zaczyna się mózgowanie i reszta graczy zaczyna się nudzić.ale poza tym super. Polecam


Co tu gadać. Regulamin prostszy niż ten do obsługi cepa- za to frajda olbrzymia. Wielkość kart, do tego ich grafika i struktura papieru- robią klimat. Fakt, że dodatków człowiek się już chyba nie doczeka. A! I nie zawsze się uda wygrać. No smaczek jest. Szybka, prosta i dobra.


Masz? Grałeś? Uzywałeś? Tak jest w nagłówku. Niestety nie, nie i nie. A dlaczego? Bo cena tak zaporowa, że nawet pod choinkę nie mam co prosić... I znów ta apka. Nie rozumiem tego. Ma to wprowadzać jakiś powiew innowacyjności? Zamiast tego wgapiamy się w laptop, lub co gorsza w komórkę.


Tomasz Szewców

Liczba recenzji: 12