Notaras

Obserwowani

1 użytkownik

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Gra bardzo prosta. Mechanikę tłumaczy się krócej niż trwa odpakowanie z folii, jednak sama gra potrafi być bardzo złożona. Idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju przyjęcia. Jedynym minusem jest limit osób wynoszący 5.


Jak dla mnie ideał :)

Jest to gra o króliczkach które skaczą po łączce, jedzą grzybki i mają po nich fazy, a gracze te fazy opowiadają. Gra ma bardzo proste zasady i świetnie nadaje się do wszelkiej integracji. liczenie punktów w wersji na 7+ graczy działa trochę gorzej niż w podstawce, ale da się to przetrwać.


Jak dla mnie ideał :)

Jest to gra o króliczkach które skaczą po łączce, jedzą grzybki i mają po nich fazy, a gracze te fazy opowiadają. Gra ma bardzo proste zasady i świetnie nadaje się do wszelkiej integracji.


Uno

Uno

Dobry, solidny produkt

Gra jest szybka i ciekawa, wspaniale nadaje się na jakieś wyjazdy, raczej nie na imprezy z dużą ilością alkoholu, ponieważ gra jest raczej dynamiczna. Dobrze gra się w 4+ graczy (w sumie to im więcej tym lepiej).


Zestaw wyjątkowo nieudany. Sam w sobie nie ma nic złego, ale gdy gra się przeciw innym starterom jest po prostu nudna, ponieważ nie zazębia się z nimi, np. jeden ma samych karmazynów, drugi oddziały i od pewnego momentu robi się z tego czysta matematyka "kto szybciej wyciągnie kreski".


Jędrzej

Liczba recenzji: 10

Jędrzej

Liczba recenzji: 10